ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

5 варіантів куди сходити з дітьми на травневі свята

Для незабутніх вражень! 

 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Великдень, травневі свята, сонячна погода — усе це синоніми таких очікуваних та улюблених вихідних для дорослих та дітей. Але усі ми знаємо, як швидко плине час та минають свята. Якщо не запланувати заздалегідь свій відпочинок, то є велика можливість згаяти весь час на комфортному та звичному дивані. Разом з найкращим другом дітей Діно від «Растішка» ми знайшли київські місця, де можна знайти купу пригод. Саме тому пропонуємо вам добірку від експерта Діно, які цікаво відвідати усією родиною, щоб весело провести весняні свята. 

Океанаріум «Морська Казка»

А ви знали, що досліджувати океанські глибини тепер можна й у Києві? Завдяки океанаріуму «Морська Казка» кожен має можливість познайомитись з морськими мешканцями. Пройтись під тунелем та на відстані витягнутої руки побачити морських черепах, крилаток, фугу і безліч інших представників фауни. Це цікавий досвід не тільки для маленьких, але й для дорослих відвідувачів.

Столичний планетарій 

Наблизитись до зірок це не просто метафора, а реальна можливість. Київський планетарій — це унікальне місце, де фантастичні далекі планети та всесвіти стають реальністю. У цьому космічному просторі можна знайти безліч пізнавальних та розважальних фільмів/шоу для школярів від 1-го до 11-го класу та дорослих. Досліджувати власну планету чи гайнути в іншу галактику? Вирішувати вам. 

Музей популярної науки та техніки «Експериментаніум»

Наука може бути цікавою і крапка. Нестандартний та інтерактивний музей «Експериментаніум» тому доказ. Головоломки та інтерактивні тренажери, знайомство з новітніми технологіями, купа експериментів і досліджень, які можна провести власноруч. Все це настільки захопливо та неймовірно, що іноді навіть здається магічним. Та найголовніше — в музеї можна стрибати, бігати, сміятися, брати в руки предмети, та перевіряти їх роботу. 

Аквапарк юрського періоду Dream Island

Хто ж з нас не хотів би літа цілий рік? Аквапарк Dream Island втілив мрію багатьох у своєму покинутому острові, на якому можна наплаватись у басейні та джакузі. А коли  дітей розважатиме аніматор, батьки матимуть можливість насолодитися SPA процедурами та рестораном. 

Аудіо-казки від Діно

Коли вже вдосталь намандрувалися у пошуках цікавого та нового, можна й подрімати десь у сонячному парку під широким деревом. А щоб сон вашої дитини був довгим та солодким — пропонуємо добірку аудіо-казочок від Діно, які перетворять сновидіння на справжні пригоди. Що може бути краще, ніж спільний обідній сон з дітьми?

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

В Европу на майские праздники: 10 самых дешевых городов