10 ЭКОМАРШРУТОВ ДЛЯ НЕЗАБЫВАЕМОГО ОТПУСКА

АЛИНА ФРЕНДИЙ О САМЫХ РОМАНТИЧНЫХ ПОЦЕЛУЯХ И...

ОБРАЗ ДНЯ: НАОМИ КЭМПБЕЛЛ В КОСТЮМЕ С ЭТНИЧЕСКИМ...

«МЕГАН — НЕ ИЗ ТЕХ, КТО НА ВСЕ СОГЛАШАЕТСЯ», —...

7 ВЕЩЕЙ, О КОТОРЫХ КЭРРИ БРЭДШОУ НАМ ВСЕМ ЛГАЛА...

10 головних кінопрем’єр квітня, від яких ви точно будете в захваті

Must see!  

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Пропонуємо до свого списку культурних подій на квітень внести похід до кінотеатру, а ще краще декілька походів. Оскільки цього місяця на великі екрани вийдуть різножанрові стрічки з розкішним акторським складом. До вашої уваги добірка топ-10 кінопрем’єр квітня-2019.

«Пустопляс», 4 квітня

Меттью Мак-Конегі продовжує грати маргіналів: цього разу реінкарнацію Великого Лебовські в комедії Гармоні Коріна.

«Шазам», 4 квітня

Історія хлопчика, який викликає своє альтер-его – дорослого супергероя, коли вимовляє слово «Шазам!». Фільм на основі коміксів DC.

«Вулкан», 4 квітня

Ігровий повнометражний дебют Романа Бондарчука виграв у конкурсному відборі Держкіно і вже взяв декілька нагород на міжнародних фестивалях.

«Один король – одна Франція», 4 квітня

Стрічка про героїв та події Великої французької революції. 1789 року представники аристократії та третього стану зустрічаються з королем Людовіком XVI на засіданні у Версалі. Розкол, що стався між депутатами, переростає у загальнонаціональне потрясіння.

«Кладовище домашніх тварин», 4 квітня

Друга екранізація відомого роману Стівена Кінга (перша була ще в 1989 році) про індіанський цвинтар, який може воскрешати мерців.

«Сквот 32», 11 квітня

Історія про місце сили. Багато героїв фільму – реальні представники київської вуличної культури.

 «З божої волі», 18 квітня

Олександр, що живе з дружиною і дітьми, одного разу дізнається, що в місцеву церкву повернувся священик, який колись зіпсував йому життя. І, судячи з усього, Олександр був не єдиною жертвою. Він вирішує зібрати й інших потерпілих, але в цій боротьбі їм доведеться протистояти ще й власним родинам.

«На висоті», 18 квітня

Кількох злочинців, засуджених до смертної кари, підписують на секретний експеримент під час галактичної місії. Проходити він буде на борту космічного корабля доти, доки космоліт не потрапить в променевий шторм. Тепер перед злочинцями стоїть завдання пошуку нових джерел енергії.

«Прокляття Ла Йорони», 18 квітня

Соціальна працівниця та її діти потрапляють в страшне надприродне царство. А все через те, що не звернули увагу на підозрілу поведінку жінки, котру підозрюють у вбивстві власних дітей. 

«Месники: Завершення», 25 квітня

У вирішальній битві між супергероями і Таносом бере участь весь сьогоднішній Голлівуд: від Бри Ларсон до Скарлетт Йоханссон.