ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

«БЫТЬ ЖЕНОЙ МИЛЛИОНЕРА — НЕПРОСТО», — АЛЛА...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: БРУКЛИН БЕКХЭМ ЖЕНИТСЯ НА...

11 КЛИПОВ, ПОСЛЕ ПРОСМОТРА КОТОРЫХ ХОЧЕТСЯ...

МОДНІ ТОПИ, МАЙКИ І ФУТБОЛКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ...

«Дитині потрібен час, щоб зрозуміти — відсутність мами не означає «небезпека» і потрібно плакати», — Валентина Хамайко про виховання дітей

Телеведуча та мама чотирьох дітей поділилася на своїй сторінці в Instagram, як виховати самостійних дітей, не прив`язаних 24/7 до батьків

Фото: Instagram/valentinakhamaiko

Рейтинг статьи / 0
3 5 1

Поява дитини у сім`ї змінює усі біортими її батьків. Зокрема мами, до якої малюк прив`язаний особливо перший час. Як знайти бодай кілька хвилин на себе, роботу, якщо дитина плаче і постійно потребує уваги? Валентина Хамайко — мама з досвідом: телеведуча виховує чотирьох дітей і на своїй сторінці в Instagram та у блозі на YouTube ділиться порадами з менш досвідченими батьками. На думку Валентини, самостійність дитини потрібно виховувати з пелюшок і здорова зайнятість батьків, відсутність нянь, бабусь 24 години на добу ідеально стимулюють це. Оскільки немовляті рівноцінно потрібні як обійми, так і можливість побути одному у стані спокою.

«Дитині потрібен час, щоб зрозуміти — відсутність мами не означає "небезпека" і потрібно плакати. Це можливість щось роздивитись, дотягнутись, покрехтати! Під здоровою зайнятістю батьків розумію те, що мама і тато не живуть лише тим, що чекають перший писк дитини і біжать на порятунок, аби повернути, піднести чи підняти.

Валентина Хамайко з дітьми

Instagram/valentinakhamaiko

Дитина росте, а з нею росте і можливість проявляти свою самостійність. Тому потурбуйтесь про те, щоб не казати на кожному кроці "не лізь, не бери, не йди". Краще зробіть простір більш-менш безпечним і менш травматичним, закривши, наприклад, гострі кутки і прибравши гострі предмети та медикаменти із зони доступу. Вчіть триматись рукою щоб не впасти, вчіть спускатись зі сходинок повзаючи. Андрійко ще не вмів ходити, а сходинки вже пролазив вправно.

Починаючи з 3 років, іноді можна і раніше, дитина повинна мати свою зону відповідальності: витерти розлите, прибрати насмічене, повісити свої речі і класти на місце взуття, ставити іграшки на місця.

Валентина Хамайко з дітьми

Instagram/valentinakhamaiko

Буває й таке, що нагадувати про це потрібно до 18 років. Навчіться довіряти своїм дітям і відпускати їх з 6-7 років йти самостійно хоча б декілька сот метрів до школи, а ще краще користуватись громадським транспортом. Так дитина вчиться орієнтуватись в часі і просторі, щодня приймає свої рішення і робить висновки. Будьте чесними і вчіть безпеці спілкування з незнайомими.

Стимулюйте дітей після 9-10 років самих домовлятись про свої додаткові заняття, взнавати розклад, тримати це в своїй голові, не перекладаючи на батьків.

Нехай самі гуглять, дзвонять, аналізують і пишуть, змінюють гуртки і школи. Не заважайте їм розвиватись своєю надмірною турботою.

Але найголовніше — дозволяйте своїм дітям помилятись. Без цього не буває прогресу».

Валентина Хамайко з дітьмиInstagram/valentinakhamaiko

Підберіть собі колір волосся і дізнайтеся про свій стиль

«Мое «я» стерлось и превратилось в «семья». Я не ушла в очередной декрет, чтобы не потерять себя», — Валентина Хамайко

Валентина Хамайко розповість, як побудувати сім‘ю і не втратити себе на ELLE Active Forum

Просто космос: Ілон Маск запросив родичів академіка Сергія Корольова на наступний запуск Space X

10 модных купальников от украинских брендов, в которых вам захочется провести всё лето

Джессіка Честейн, Колін Фаррелл, Джон Малкович та інші у трейлері шпигунського трилера «Агент Єва»