Як жертвам насилля пережити травму і повернутись до повноцінного життя

Безоплатна психологічна допомога жінкам під час війни

Днями в ресторані Idillio відбувся благодійний захід, присвячений підтримці жінок, які постраждали від сексуального насильства під час війни. Британський б’юті-бренд Medik8 об’єднується з фондом Future For Ukraine, аби привернути увагу до цієї складної теми та допомогти жертвам насилля пережити травму і повернутись до повноцінного життя.

Тож 10% від продажів продукції на medik8.ua прогятом грудня буде скеровано на підтримку проєкту GIDNA, що надає безоплатну психологічну допомогу жінкам.

235 — це офіційна кількість розпочатих кримінальних справ щодо сексуального насильства від російських окупантів. Але багато громадян України, які перебувають на окупованих ворогом територіях, взагалі не мають змоги заявити про злочини в наші чи міжнародні правозахисні органи.

91,6%  зґвалтувань досі залишаються не зареєстрованими за даними міжнародної статистики.

Менше 10 000 — може складати кількість переживших сексуальне насильство від російської агресії в Україні на сьогодні.

Більшість жінок роками не розповідає про злочини, побоюючись стигматизації.

Засновниця Starlit Group (офіційний дистриб’ютор Medik8 в Україні), Тетяна Таран, говорить:

«Ми не можемо стояти осторонь тем, увага до яких може якісно змінити життя українців та українок. Сексуальне насильство під час війни — якраз з таких тем: про нього важко говорити, гірко усвідомлювати масштаб проблеми. Ми обрали інший шлях і долучились до проєкту GIDNA від Future For Ukraine, який забезпечує безкоштовну психологічну допомогу тим, хто постраждав від насильства, а також бореться зі стигмами в нашому суспільстві. Благодійність та підтримка — невіддільні складові діяльності нашої компанії, тож будемо дуже раді, якщо кожна наша ініціатива допоможе викликати позитивні зміни і покращити чиєсь життя».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали