Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як мотивувати себе навіть під час війни

Підтримка, яка потрібна сьогодні кожному українцю

Людина так влаштована, що не може постійно працювати в одному режимі. Періодично відбувається занепад сил, опускаються руки і зовсім не хочеться нічого робити. У цей момент важливо себе підбадьорити і мотивувати, щоб повернутися у стрій. Про те, як це зробити правильно та ефективно, розповідає практичний психолог Юлія Ворман.

Згадайте про свої сильні сторони

Сумнів у собі та своїх можливостях — поширена причина втрати сил і небажання щось робити. Нагадуйте собі про свої досягнення та переваги. Похваліть себе за навички, які у вас добре розвинені, та почніть діяти.

Займіться тим, що вам подобається

Коли мотивація на нулі, складно просто встати і приступити до виконання трудомісткої роботи, тому, щоб запустити когнітивні процеси, почніть з розминання. Саме таким розминанням можуть стати справи, які приносять вам задоволення. Ці дії покращать настрій і допоможуть повернути натхнення, в результаті у вас з’явиться більше сил на реалізацію робочих завдань.

Святкуйте навіть маленькі перемоги

Це допоможе створити позитивні навички. Не обов’язково щоразу купувати торт. Достатньо просто відзначити, що трапилося щось хороше.

Зосередьтеся на вирішенні проблеми

Тут важлива концентрація не на самій проблемі, а саме на її вирішенні. Продумайте всі можливі варіанти.

Слідкуйте за своїм здоров’ям

Погане самопочуття сильно відволікає від роботи та знижує рівень продуктивності. Займайтеся танцями, спортом, бувайте на свіжому повітрі.

Робіть те, що любите та чим можна заробляти

Успіх у будь-якій справі ґрунтується на поєднанні пристрасті та досвіду. Але будьте обережні. Переконайтеся, що зможете заробляти завдяки цій діяльності. Далеко не все, що нам подобається, може приносити реальний дохід, а його відсутність рано чи пізно призведе до вигоряння.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали