Як знайти кохання в Tinder?

Поради від психологині, яка знайшла чоловіка у додатку для знайомств

Пошук кохання на сайтах для знайомств — сьогоднішня реальність мешканців мегаполісів. Дійсно, такі програми заощаджують час і допомагають знайти партнера, який максимально відповідає вашим ідеальним параметрам. Психологиня Олена Адамова ділиться спостереженнями щодо умов успішного перебування на Tinder.

Фото

У вас є лише кілька секунд, щоб потрапити в поле зору вашого потенційного партнера. А заразом і багатьох інших претендентів. Основні «пастки» чоловічої уваги — це фото та анкета. Пам`ятайте, що фото мають бути максимально реальними, бажано не студійними. Насправді ви можете замовити професійну фотосесію, але вона має показати вас природною, а не штучно-ідеальною, з мінімальною кількістю макіяжу.

Які саме фото виставляти, залежить від ваших цілей: наприклад, якщо ви шукаєте коханця, найкраще спрацюють фото в купальнику, у призовних позах, можна з келихом та грайливим поглядом. Якщо ж ви шукаєте серйозних стосунків, такі фото не викладайте в жодному разі.

Отже, у вас одне основне фото та дев`ять додаткових. Перше повинно зачепити та показати вас у всій красі: жодних відгорнутих облич, котиків та величезних букетів квітів. Інші фото повинні розкрити більше інформації про вас та ваші захоплення: ви на велосипеді, у танцювальному класі, за лептопом, у походах у горах. Тож у вас більше шансів зустріти однодумця. Фото мають збігатися з вашим образом «тут і зараз», а не 10 років тому.

Анкета

В анкеті потрібно вказати три основні речі: інформацію про себе, очікування від партнера та мету перебування на сайті знайомств. Якщо не написати про те, чого ви чекаєте від спілкування, то кількість «лайків» збільшиться, але доведеться витрачати більше часу на «відсів» невідповідних людей.

Про що писати? Хто ви: містко, коротко, можна з гумором, але не переборщіть — без смайликів і виразу обличчя не всі зрозуміють. Не варто робити підписи на кшталт «м@дакам тут не місце» — погодьтеся, кожен з нас одразу зчитує за цими словами скривджену на весь світ людину.

Насправді я не рекомендую в принципі шукати партнера, поки у вас є така установка, що навколо самі зрадники та егоїсти, а вам просто не щастить. Тому що, на жаль, у такому разі ваша підсвідома жертва та ваш ретикулярний апарат розрізняють серед величезної кількості гідних чоловіків лише таких. Хороша новина: цей момент успішно коригується у терапії.

Діти

Якщо ви маєте дітей, обов`язково вкажіть це. Пам`ятайте: чим інформативніші ваші фото та анкета, тим менше часу витрачатимете на «відсів», який обов`язково супроводжується розчаруванням, що накопичується.

Не працюйте на кількість — вам потрібна «ваша» людина.

Важливий момент, який варто усвідомити: серйозні чоловіки зосереджені на роботі та кар`єрі, тому вкрай рідко зависають у Tinder. У них банально немає на це часу. Тому, якщо ви провели там 1-3 тижні та не зустріли гідного чоловіка (наприклад, моя анкета «висіла» 2 місяці), просто увімкніть повідомлення та заходьте туди періодично.

І ще: не бійтеся писати першою! Наприклад, ви могли просто не потрапити йому на очі або ж претендент соромиться (тобто боїться відмови). Щоб писати першою, потрібний платний сервіс. Він же дає можливість бути видимою більшою кількістю людей.

Не втрачайте свій і чужий час — відвертість понад усе! Проте повідомляти в анкеті про свої недоліки та проблеми не варто — це явно свідчить про занижену самооцінку та психологічні проблеми. Вирішуйте їх, а не виставляйте напоказ. Намагайтеся поставити максимально важливі питання, не бійтеся бути «незручною», тому що в іншому випадку є ризик витратити час на непотрібні зустрічі чи розчарування у стосунках. Якщо вам цікава людина, виходьте у реальність! Вам потрібно «відчувати шкірою» свою/не свою людину.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали