Колонка G: як дізнатися, хто ви для нього взагалі?

Ірина Гіль про те, як розпізнати справжні стосунки та до чого тут торговельні центри

Пам’ятаю, як зупинилася посеред вулиці після чергового «побачення» і вперше поставила собі запитання: «А що між нами? Ми друзі, коханці чи пара?» Траплялося з вами подібне? Коли ваш телефон червоніє від кількості та характеру повідомлень, а його адреса перша для пошуку в Uber? Ви чесно чекаєте тиждень, аби разом подивитися новий епізод «Гри престолів». Справно бажаєте одне одному «Доброго ранку» та вже не засинаєте без регулярного «Солодких снів». І ніби все прекрасно, але це кляте запитання застрягло між зубами, наче шматочок попкорну після останнього походу в кіно: «Хто я для нього?» Довелося обережно розпитати подруг та друзів, звірити дані в Інтернеті, щоб повернути душевну рівновагу у ваше життя.

Насправді ж дізнатися своє місце в хіт-параді пріоритетів кавалера легко. Є кілька ознак, які допоможуть зекономити душевні сили та спланувати майбутнє. До речі, про майбутнє: обговорення спільних планів на життя ніяк не корелюється із серйозністю намірів. Як казала моя бабуся, «слова — полова», а з неї, як відомо, хліба та діла не буде. Язик без кісток, листування все стерпить та ще багато подібного з народної творчості.

А от до чого варто придивитися, так це до географії ваших зустрічей — вона скаже більше, ніж усі його милі повідомлення. Кавалер полюбляє планувати подорожі за місто, в іншу область або навіть країну? Ваш Instagram поповнюється фото з романтичних вікендів, а паспорт — штампами? Круто, безвіз вам у поміч. З іншого боку, відірвіться від лайків у Instagram та згадайте: чи завжди романтика починається за межею рідного міста? Кілька років тому під час романтичної прогулянки у Львові кавалер майже штовхнув мене у сусідній провулок, бо... побачив своїх друзів з Києва. Подруга розповідає, як злітала на кілька днів у популярний Будапешт. Місто вона побачила лише з вікон спальні нового обранця, який після повернення додому поцілував її у чоло посеред аеропорту і викликав собі таксі. Добре хоч лайки залишилися.

Окей, припустімо, ви вдвох не покидали міста заради зустрічей. А як щодо торговельних центрів? Навіть якщо ви не готові розділити інтимність шопінгу з новим партнером, на останніх поверхах завжди є хороші кінотеатри. Як ви поводитеся у шопінг-молах? Повільно тиняєтеся між магазинами перед початком сеансу чи сидите під дверима, спиною до відвідувачів? Я не пропоную параноїти і фанатично тягати кавалера по торгових залах, заглядаючи в обличчя перехожим. Проте якщо ви не ходите публічно навіть у супермаркет за попкорном для чергового серіалу, час збирати сердечні іграшки та йти додому.

Кадр із фільму «Світське життя» 

Моя масажистка розповідає історію клієнтки (усе найцікавіше відбувається у неї на столі): та раділа, що залицяльник має власне авто і вони за місяць перших побачень об’їздили Київське море, Буцький каньйон, всілякі парки та озера області. Заїдуть на МакДрайв по каву — і вперед, в дорогу. Секс теж обмежувався тільки габаритами салону, здатністю вигинати спину та станом суглобів (тут масажистка нахвалювала себе). Уже через тиждень (на тому ж столі) сюжет змінився радикально: виявляється, авто з тонованими вікнами — єдине місце, де кавалер хотів бачитися. Ну що ж, локальний туризм — наше все!

Мій колега задумливо тримає чергову чашку кави та гіпнотизує напруженим поглядом стіну: «Так дивно — вона завжди зайнята у п’ятницю та суботу. Це не тренування і не робота, завжди чи день народження, чи черговий дівич-вечір, чи вона вже пообіцяла. Мій день — вівторок. Це ненормально, правда ж?» Остання фраза адресована вже мені. Максимально нейтрально запитую, чому тоді вільні його п’ятниці та суботи. Чую у відповідь: «А що, як у неї зміняться плани...» Здається, друже, у мене для тебе погані новини. Для офісних працівників вечір п’ятниці — це маленька помста цілому робочому тижню. Його планують та проводять максимально весело. Якщо вас у ці плани стабільно не вписують, можливо, час змінити ведучого вечірки.

Пройдемося по класиці: знайомство з друзями та батьками. Тут непотрібно нічого перевіряти. Якщо ви зафрендилися у Facebook з його найкращим другом та вже ніяково віталися з його мамою — діло йде до відносин з новим рівнем довіри. Це ж те, чого всі прагнуть, правда?

Наостанок зауважу: якщо вам так принципово знати свій статус у житті нового кавалера — запитайте. Збережете собі нерви, зекономите на походах у торговельний центр, поїздці в Буцький каньйон та завжди знатимете, де проведете вечір п’ятниці. Особисто я раджу провести його на масажному столі.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали