8 причин займатися сексом щодня

Для покращення здоров’я та стосунків у парі

Усі ми в курсі, що секс не лише покращує фізичний та емоційний стан, а й нерідко стає запорукою побудови близького зв’язку та гармонійних стосунків. Ми зібрали ще 8 причин, які, напевно, змусять вас задуматися про те, щоб займатися сексом щодня.

Для зняття стресу

Мабуть, цей пункт зараз є одним з найпріоритетніших для всіх українців. Справді, сексуальні ігри знижують артеріальний тиск та емоційне навантаження на нервову систему. Крім того, секс — це прекрасне природне заспокійливе. А також у процесі любовних ігор активно виділяються гормони задоволення, які покращують когнітивні функції мозку.

Для ідеальної фігури

Проста арифметика: за 30 хвилин активного сексу спалюється близько 200 кілокалорій. Звісно, у разі досягнення оргазму ця цифра збільшується. Це можна порівняти з 15-хвилинною пробіжкою, тому, якщо ви не встигли на тренування, заплануйте секс із коханим чоловіком на найближчий можливий час.

Для зміцнення імунітету

Учені з Університету Вілкс у Пенсильванії запевняють, що секс стимулює захисні сили організму. Наприклад, у ході дослідження було виявлено, що статевий акт лише один раз на тиждень допомагає організму виробляти антитіла (імуноглобуліни), які захищають його від застуди та інфекцій.

Для зближення у парі

Під час чуттєвих любовних пестощів у організмі відбувається активніший синтез гормону окситоцину. Саме ця речовина допомагає вибудувати довірчі стосунки з партнером поза ліжком та почуватися поряд з ним комфортно.

Для зменшення больових відчуттів

Ще одна гормональна «фішка» сексу — природне вироблення ендорфінів у процесі й навіть деякий час після нього. Ця речовина допомагає усувати практично будь-які неприємні відчуття — у тому числі зубний біль та симптоми ПМС. Природне знеболювальне у дії!

Кадр із фільму «Шинка, шинка»

Для здоров’я серця

Лікарі запевняють, що пристрасний статевий акт знижує ризик захворювань серцево-судинної системи приблизно на 50%. У процесі сексу відбувається активація кровообігу, завдяки чому зміцнюються стінки судин та серцеві клапани.

Для зниження ризику раку простати

Члени Американського товариства з вивчення ракових захворювань стверджують, що в чоловіків, які мають 13-20 еякуляцій на місяць, ризик розвитку раку простати знижується на 14%. Якщо кількість еякуляцій досягає 21 — ризик захворювання зменшується на 33%.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали