Як думати про гроші так, щоб вони були: 7 лайфхаків

Корисні поради на шляху до фінансового добробуту

Збільшення кількості доходу займає наш розум регулярно. Але, докладаючи зусилля у бік фінансового достатку, не варто забувати і про ментальну роботу. «Грошове» мислення також дуже важливе. Ми зібрали сім ключових способів думати про гроші так, щоб вони були, і з кожним днем наближатися до фінансового добробуту.

Кадр із фільму «Великий Гетсбі»

1. Думайте не про гроші, а «через них» про переживання та відчуття, які їх супроводжують.

2. Нехай це будуть яскраві, кольорові, із відтінками образи, бажано доповнені ароматами та тактильними відчуттями, з яких складеться цілісна картина того, що дадуть вам гроші.

3. Думайте про них весело, не потрапляючи в пастку побоювань та фальші, щоб сам процес отримання був вам цікавим та цінним.

4. Гроші та пов`язані з ними відчуття повинні радувати, зачіпати, бути частиною життя, а не знаком успіху.

5. Щиро говоріть про страх втратити гроші, про те, що якщо це станеться, то буде незаслужено, за аналогією з ситуацією у воді: якщо тонете, зазнаєте нападу страху чи невпевненості — не сіпайтеся, дозвольте собі досягти дна і лише потім відштовхніться і спливайте.

6. Не заглушайте тривогу витратами та відчуттям приналежності до багатих. Відстежуйте покупки, здійснені під впливом тривоги, і намагайтеся не слідувати за ними.

7. Замінюйте одні образи іншими, «перепливайте» між ними в режимі «смачного» та глибокого сну-медитації, який  саморозвивається. Сновидіти бажане як вже досягнуте — це важливий спосіб планувати та досягати.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали