Юля Саніна вразила ефектним образом від українських брендів у другому півфіналі Євробачення-2023

Made in Ukraine

11 травня у Ліверпулі відбувся другий півфінал Євробачення-2023, в якому взяли участь 16 країн. Та наша увага вже традиційно була прикута не лише до конкурсантів, а й до однієї з ведучих конкурсу — фронтвумен гурту «The Hardkiss» Юлії Саніної. Декілька днів тому зірка відкрила конкурс в чорній сукні GUDU, прикрашеній зображенням вогню. Для другого півфіналу виконавиця обрала не менш ефектний образ від українських брендів: Юлія з`явилася на сцені в синьому шкіряному комбінезоні Gudu, кастомному взутті Kachorovska та прикрасах Dukachi Jewelry: кольє «Дукач», кафі та каблучці «Bloom» з українськими візерунками.

«Працюючи над цим блискучим комбінезоном з екошкіри, я уявляв собі образ Зіггі Стардаста, одну зі сценічних ролей незрівнянного Девіда Боуї, який 50 років тому показав, наскільки важливим є сценічний костюм. Згадайте хоча б його комбінезони в стилі глем-рок, які він носив. Думаю, що британська публіка, якої в залі буде дуже багато, оцінить наш модний реверанс у бік цього легендарного артиста», — прокоментував вбрання креативний директор GUDU Лаша Мдінарадзе.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2023 відбудеться у Ліверпулі 13 травня — впевнені, в цей вечір ми побачимо ще не один ефектний образ від українських брендів.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали