Юлія Саніна відкрила Євробачення-2023 у сукні від українського бренду

Приголомшливий образ ведучої

Учора у Ліверпулі стартував міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2023», який цьогоріч проводиться від імені України у Великій Британії. Однією з ведучих заходу стала українська співачка, фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна, яка обіцяла, що всі її образи будуть від українських брендів. Слова вона дотримала, відкривши Євробачення-2023 у чорній сукні GUDU, прикрашеній зображенням вогню.

Юлія Саніна

«Я створив цей образ, взявши за основу зображення сучасної рок-принцеси. Шкіру, без якої неможливо уявити рок-музику, ми поєднали з жіночним силуетом. Класичну куртку перетворили на корсет і доповнили спідницею-русалкою. Основним візуальним елементом тут є аплікація у вигляді язиків полум’я, яку вручну вирізали наші майстри», — розповів Лаша Мдінарадзе, креативний директор GUDU.

Свій образ співачка доповнила ланцюжком і сережками українського бренду Île.

Юлія Саніна відкрила Євробачення-2023 перфомансом під пісню британського співака Філіпа Окі та італійського композитора Джорджіо Мородера Together Electric Dreams 1985 року, а після цього наживо виконала композицію «Маяк» гурту The Hardkiss.

Зазначимо, що співведучими Юлії були зірка серіалу «Тед Лассо» Ханна Веддінгем та співачка Аліша Діксон.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали