Як трансформувався стиль Пенелопи Фезерінгтон у 3-му сезоні «Бріджертонів»

З ніжної романтичності в сексуальність

Розкішні бальні сукні в естетиці епохи Регентства, інструментальні інтерпретації улюблених пісень і ще одна захоплива історія кохання — ми знову повернулися до історії «Бріджертонів», яка за три роки вже встигла зібрати мільйони шанувальників у всьому світі. Новий сезон серіалу відкрив для нас оповідь про Пенелопу Фезерінгтон, яка націлилася знайти чоловіка, що не перешкоджатиме її діяльності леді Вістлдаун. Тут їй вирішив допомогти друг і давнє кохання дівчини — Колін Бріджертон. 

За три сезони стиль Пенелопи Фезерінгтон пройшов чимало трансформацій. У перших епізодах серіалу глядачі здебільшого бачили героїню в яскравих жовтих і помаранчевих сукнях із квітковим принтом і завищеною лінією талії. А коли Пенелопа бажала залишатися непоміченою, її, навпаки, вдягали в контрастне вбрання. За словами акторки Ніколи Кохлан, цей образ аж ніяк не відображав особистість героїні. Тож у новому сезоні, присвяченому Фезерінгтон, художники з костюмів вирішили показати зміни в дівчині також і за допомогою її стилю. 

На початку, коли Пенелопа прибула до модистки, вона замовила образи в естетиці паризької моди. Однак насправді стилісти під час створення її суконь черпали натхнення в атмосфері старого Голлівуду. Так, вбрання героїні стали коротшими, довгі шлейфи зникли, а лінія талії опустилася, тим самим більш витончено окреслюючи силует. Стиль героїні тепер почав наближатися до моди 1820-х років. 

На бал до леді Денбері Пенелопа вперше вдягнула сукню в оновленому образі. Скинувши накидку, героїня продемонструвала гостям заходу сяйливе темно-смарагдове вбрання, вкрите камінцями та пір’ям. 

«Зелений колір відображає Пенелопу, тому що вона все ще залишається Фезерінгтон. Але вона ніколи раніше не носила темні кольори, тому це була її перша трансформація», — розповів художник з костюмів Джон Глейзер для W Magazine.

Для нових суконь стиліст забажав створити ефект хамелеона. Процес виготовлення кожного образу складався з накладання восьми тканин різної щільності та з різними візерунками. Так, виникла ілюзія квіткового саду з переливами від темних до світлих тонів. Кольори на сукнях мерехтіли й змінювалися під час рухів.

Зміни в образі героїні можна було помітити й через аксесуари. Гардероб Пенелопи в третьому сезоні поповнився новою колекцією витончених павутинних рукавичок. «Ми намагалися зробити її сексуальнішою та показати більше шкіри», — поділився Глейзер.

Проте, попри трансформації в одязі, Пенелопа все ж продовжила відображати ту романтичну особистість, якою її наділили в першому сезоні. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали