Друга Кейт Міддлтон? Що треба знати про стиль нової королеви Данії Марії

Надихаємося найкращими образами монархині

Після 52 років правління Данією королева Маргрете II зреклася престолу на користь свого старшого сина — тепер уже короля Фредеріка X. Разом із чоловіком вищий титул здобула і його дружина Марія, яка стала новою королевою країни й першою в історії королевою австралійського походження. 14 січня, після церемонії зречення Маргрете II, новоспечені монархи вийшли на балкон замку Крістіансборг у Копенгагені та помахали натовпу, що зібрався на святкування визначної події в історії Данії. Король для свого першого виходу в цьому статусі обрав військову форму з численними медалями, а королева постала у вишуканій білій сукні Soeren Le Schmidt, додавши до неї брошку Danish Ruby Parure.

У світлі цих новин користувачі соцмереж почали масово обговорювати нову королеву Марію, а деякі навіть порівнювали її з принцесою Уельською, називаючи новою Кейт Міддлтон. Проте свій титул данка отримала раніше за британську представницю королівської сім’ї. Ще в далекому 2000 році Мері познайомилася з Фредеріком на Олімпійських іграх у Сіднеї, а вже через чотири роки вийшла за нього заміж. 

Перебуваючи в статусі герцогині, вона брала активну участь у захисті прав жінок та підтримці ініціатив сексуальних меншин. А ще вона відзначилася своєю любов’ю до моди: Марію часто бачили на показах, організованих під час фешн-віків у Копенгагені. Її елегантні образи з брючними костюмами, сукнями та спідницями міді й справді чимось нагадують вбрання Кейт Міддлтон

Зараз у гардеробі королеви можна помітити чимало вдалих фасонів і модних поєднань, а проте авдиторію соцмереж уже неабияк цікавить, як же зміниться стиль Марії з її сходженням на престол. Ми також, затамувавши подих, чекатимемо на нові виходи королеви, а зараз зібрали для вас кілька найкращих образів Мері, у яких вона з’являлася в попередні роки, — від добре зшитих костюмів та плісированих спідниць до повітряних суконь із поясами. 

За матеріалами elle.pl


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали