Розглядаємо образи Jerry Heil на хіднику Каннського кінофестивалю

Усі — Made in Ukraine

Українська співачка Jerry Heil, яка нещодавно разом з alyona alyona здобула третє місце на Євробаченні-2024, одразу вирушила на Каннський кінофестиваль. За два дні артистка продемонструвала там два ефектні образи від українських дизайнерів.

Для своєї першої появи на червоному хіднику Jerry Heil обрала чорну сукню з корсетом від бренду GUDU, яку вона доповнила металевим аксесуаром на плечі (елемент із костюма для Євробачення), прикрасами та сяйливою мінісумкою від бренду Sfurato.

 

 

На благодійному вечорі української культури, краси та моди Ukrainian Fashion Film Festival, який пройшов у Каннах 19 травня, співачка сяяла в не менш ефектній максісукні від Semenenko: з довгим рукавом та прозорою спідницею, всипаною камінням. Вбрання Jerry Heil доповнила макіяжем з акцентними стрілками, зачіскою у вигляді трендового пучка, сріблястим клатчем та підвіскою від бренду Dukachi.

«Мрію наступного року стояти тут уже як музична складова прогресивної української кінознімальної команди», — поділилася враженнями від цьогорічних Канн співачка.

Не маємо жодних сумнівів у цьому!

Зауважимо, ми писали про те, як створювалися образи Jerry Heil та alyona alyona для виступу на конкурсі. Про процес виготовлення костюмів, їхні сенси та роботу з Таню Муіньо розповіла художниця з костюмів Маргарита Шекель. 


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали