Образ дня: Олена Зеленська у вишуканій вишиванці від українського бренду в Сеулі

Дню вишиванки присвячується

Олена Зеленська продовжує свій офіційний візит до Південної Кореї. Раніше перша леді України зустрілася з президентом країни Юн Сок Йолем та першою леді Кім Кон Хі, з якими обговорила підтримку України у війні з Росією: від допомоги з засобами ППО до співпраці у сфері збереження культурної спадщини. Також Олена Зеленська виступила на конференції «Азійське лідерство», яка щорічно збирає провідних політиків, експертів регіону та світу для обговорення найбільш актуальних глобальних проблем.

День вишиванки, який перша леді України також відзначає у Сеулі, розпочався для неї із зустрічі з місцевою українською діаспорою. У святковий день Олена Зеленська з’явилася на публіці у молочній сорочці-витинанці, поясі ручної роботи та прикрасах від українського бренду Gunia Project.

«Українські вишиванки на вулицях Сеулу. Дбайливо привезені з дому, спеціально передані близькими, замовлені у місцевих майстрів, старовинні, з історією, і сучасні, які свою історію лише починають. Сьогодні бачу це на власні очі — бо зустрічаюся з українською діаспорою у Республіці Корея. Тут понад дві тисячі наших співгромадян, але ця невелика громада — потужна рушійна сила мітингів, заходів і просвітницької роботи на підтримку України. Водночас уявляю інші країни та міста світу зараз. Сьогодні вони більш кольорові і яскраві завдяки нашому Дню вишиванки, який тепер набув всесвітнього масштабу», — написала перша леді у своєму Instagram-акаунті.

«У чому ж її "код", про який так часто кажемо? Можливо, в тому, що кожна є неповторною — як і кожна людина. І водночас — поєднує з поколіннями, співвітчизниками, однодумцями, країною, домом. Машина часу і простору, втілена в одязі. Щось, завдяки чому ми пам’ятаємо: кожен і кожна з нас — унікальні й важливі. Як візерунок на полотні. А разом ми велика сила і взаємодопомога — у будь-яких випробуваннях, і перемога — над будь-яким нападником», — додала Олена Зеленська.

Нагадаємо, 18 травня в Україні відзначають День вишиванки. Гід ELLE.UA найкращими українськими брендами, в колекціях яких є вишиванки, шукайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали