Олена Зеленська в образі від українського бренду зустрілась із президентом Південної Кореї

Сама елегантність

У вівторок, 16 травня, Олена Зеленська зустрілася у Сеулі з президентом Південної Кореї Юн Сок Йолем. Про це перша леді України повідомила у соцмережах.

«Розпочала візит до Республіки Корея для участі в конференції "Азійське лідерство" із зустрічі з президентом країни Юн Сок Йолем. Подякувала за підтримку формули миру президента України Володимира Зеленського — її пункти стали основою "Принципів Статуту ООН, що лежать в основі всеохопного справедливого та сталого миру в Україні", ухвалених недавно Генасамблеєю за активної участі Республіки Корея», — написала Олена Зеленська.

Також перша леді акцентувала на необхідності допомоги Україні технологіями, якими славиться Південна Корея, та подякувала за готовність країни захищати міжнародне право разом з українцями. Окрім цього, Олена Зеленська зустрілася з першою леді Кім Кон Хі.

«Розповіла про культурні втрати від російського нападу першій леді Республіки Корея Кім Кон Хі. У своїй країні моя колега опікується саме збереженням культурної спадщини. Республіка Корея має великий досвід збереження культури та мистецтва, зокрема цифрування архівів. Сподіваємося тепер співпрацювати щодо збереження українського надбання від російського варварства».

Для важливих зустрічей перша леді України обрала білосніжний костюм від українського бренду A.M.G., який доповнила сережками Guzema Fine Jewelry, вінтажною брошкою та туфлями-човниками коричневого кольору.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали