Найкращі виходи Олени Зеленської за 2023 рік

Амбасадорка українських брендів

Рік, що минає, був надзвичайно активним для першої леді України Олени Зеленської. Зокрема, дружина президента здійснила офіційні візити до США та Канади, була присутньою на урочистому заході в Букінгемському палаці з нагоди коронації Чарльза ІІІ, провела ряд важливих зустрічей на саміті НАТО у Вільнюсі й не тільки. І кожного разу перша леді демонструвала не лише стильні, а й по справжньому символічні образи від українських брендів. Сьогодні згадуємо найкращі з них.

Олена Зеленська на зустрічі з президентом Південної Кореї

Для важливих зустрічей під час офіційного візиту до Південної Кореї перша леді України обрала білосніжний костюм від українського бренду A.M.G., який доповнила сережками Guzema Fine Jewelry, вінтажною брошкою та туфлями-човниками коричневого кольору.

Олена Зеленська в Нью-Йорку в костюмі українського бренду Bobkova

Свій офіційний візит до США у вересні Олена Зеленська розпочала в костюмі-двійці кольору кемел українського бренду Bobkova. Образ уперше був представлений минулої зими під час Тижня моди в Берліні як частина колекції Христини Бобкової під назвою «Мрія», що відбиває мрію українців про перемогу та відродження України. Колекція присвячена українським жінкам, які мають велике серце та виявляють небачену хоробрість і стійкість; жінкам, які працюють під час війни, волонтерять, рятують своїх дітей, воюють та борються за свободу.

Олена Зеленська на зустрічі з королевою Швеції Сильвією в костюмі українського бренду A.M.G

Для зустрічі з королевою Швеції Сильвією у серпні перша леді обрала синій брючний костюм від українського бренду A.M.G., який доповнила вінтажною золотою брошкою у вигляді колоска та сережками «Колоски» від Dukachi.

«Колоски завжди були важливими для українського народу. Але тепер, коли ворог намагається знищити українську націю і спричинити голод у всьому світі, підпалюючи засіяні поля та скидаючи бомби на порти, кожен український колосок набув світового значення. Для України колоски є символом працьовитості та єдності кожного українця та українки. У колосках відображена найбільша святиня українського народу — хліб. Тому, створюючи цю колекцію, ми хочемо побажати Україні перемоги, плідності та процвітання», — пишуть про сережки Dukachi на сайті бренду.

Олена Зеленська на концерті в межах саміту НАТО у Вільнюсі

На концерті на Лукішській площі Вільнюса, що став завершальною частиною події «Піднімаю прапор за Україну в НАТО», перша леді України з`явилася в брюках Katimo та чорно-білій вишиванці від Gunia Project. За інформацією на сайті бренду, сорочка має назву «Франка», а її крій базується на силуеті вишитої борщівської сорочки.

Олена Зеленська на урочистому заході у Букінгемському палаці

Для урочистого прийому напередодні коронації короля Чарльза III перша леді України обрала елегантний образ від українських дизайнерів, що складався з чорної сукні з довгим рукавом GASANOVA та брошки «Полин, Євшан-Зілля», створеної Ruslan Baginskiy спеціально для Олени Зеленської.

Олена Зеленська у вишиванці Etnodim під час офіційного візиту до США

На зустрічі зі студентами Джорджтаунського університету у Вашингтоні у вересні перша леді була у вишиванці «Полтавська» зі спільної колекції Etnodim та Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», створеної на основі фрагментів вишиванок XVIII–XX століть, що зберігаються у Музеї Гончара та не підлягають відновленню.

Біла сорочка з зав`язками по спині та широкими рукавами, зібраними на манжет, відтворює багату вишивку «білим по білому» з поєднанням прозорих та непрозорих швів, притаманну Полтавщині. Широкий рукав оздоблений орнаментом у вигляді сітки з ромбів, у кожен з яких вписане деревце, виконаний в ажурних техніках вирізування і мережки. Мотив квітки, яка увінчує деревце, перегукується з мотивом зірки, вишитої на погрудках.

Олена Зеленська на Саміті перших леді та джентльменів

Для саміту, у фокусі якого були ментальне здоров’я та медичне партнерство між країнами, Олена Зеленська обрала вишуканий костюм молочного кольору від українського бренду Gasanova. Асиметричний комір жакета Першої леді прикрашала брошка у формі мапи України, що була створена спеціально для заходу.

Олена Зеленська на 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН в костюмі Andre Tan

На зустрічі з гендиректором Всесвітньої організації охорони здоров`я Тедросом Адханомом Гебреїсусом в межах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Олена Зеленська з`явилась у символічному темно-синьому костюмі від ANDRE TAN Аtelier, пошитому на замовлення. Піджак має біле облямування, що символізує прагнення та надії українського народу — білу смугу, яка завжди настає після чорної. Темно-синій, за останніми дослідженнями вчених, є найбільш «заспокійливим» та врівноваженим кольором, а тканина для костюма була вироблена майстрами з фірмової чернігівської вовни.

Олена Зеленська на церемонії коронації Чарльза ІІІ та його дружини Камілли

Для історичної події Олена Зеленська обрала образ м`ятного кольору від українського бренду The Coat, що складається із сукні з поясом та пальто.

Олена Зеленська на урочистій вечері в межах саміту НАТО у Вільнюсі

Для урочистої вечері у Президентському палаці для гостей саміту НАТО Олена Зеленська обрала костюм темно-блакитного кольору, що складається з жакета та спідниці з косим високим розрізом від українського бренду Litkovska.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали