Маленька чорна сукня з розрізом і фірмова посмішка: перший вихід Різ Візерспун після оголошення про розлучення

На прем`єрі серіалу «Останнє, що він мені сказав»

Нещодавно Різ Візерспун ошелешила прихильників новиною про розлучення зі своїм чоловіком, 52-річним кіноагентом Джимом Тотом, після 12 років у шлюбі. Однак, якщо в особистому житті зірки відбуваються кардинальні зміни, то в робочому — все стабільно. Так, 13 квітня Візерспун презентувала новий серіал Apple TV+ «Останнє, що він мені сказав» — зірка, яка виступила виконавчим продюсером шоу, відвідала прем`єру серіалу в Regency Bruin Theater у Лос-Анджелесі.

Для першого виходу на червоний хідник після оголошення про розлучення Різ вибрала класику — маленьку чорну сукню на одне плече з грайливим розрізом, яку доповнила гостроносими туфлями-човниками. Разом із Візерспун фотографам позувала виконавиця головної ролі Дженніфер Гарнер, яка зробила ставку на контрастний білосніжний образ.

Сюжет детективного трилера «Останнє, що він мені сказав» заснований на однойменному книжковому бестселері американської письменниці Лори Дейв. Після звинувачення ФБР у розтраті великої суми грошей чоловік головної героїні Ханни (Дженніфер Гарнер) зникає — по собі він залишив лише конверт з грошима та запискою, в якій просить дружину подбати про його 16-річну доньку від першого шлюбу Бейлі (Ангурі Райс). Разом Ханна та її падчерка спробують з`ясувати, що ж насправді сталося. У ролі чоловіка — Ніколай Костер-Вальдау. Прем`єра серіалу на Apple TV+ запланована на 14 квітня.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали