Різ Візерспун розлучається з чоловіком після 12 років шлюбу

Про це подружжя повідомило у спільній заяві

47-річна Різ Уізерспун розлучається зі своїм чоловіком, 52-річним кіноагентом Джимом Тотом, після 12 років у шлюбі. Про це акторка повідомила у своєму Instagram-акаунті.

«Ми хочемо поділитися деякими особистими новинами... З великою обережністю та зваженістю ми прийняли важке рішення про розлучення. Ми прожили стільки чудових років разом і рухаємося вперед з глибокою любов`ю, добротою і взаємною повагою до всього, що ми створили разом. На наступному етапі, до якого ми переходимо, нашим найбільшим пріоритетом є наш син і вся наша сім`я. Такі теми ніколи не бувають легкими і є надзвичайно особистими. Ми щиро вдячні всім за повагу до приватного життя нашої сім`ї в цей час», — йдеться у спільній заяві подружжя.

Як повідомили інсайдери таблоїду Page Six, зірки вирішили розлучитися через те, що їхні стосунки втратили романтику.

«Немає жодного великого скандалу чи драми, лише дві людини, які стали батьками і більше не мають жодних романтичних почуттів один до одного», — зазначають джерела, наближені до акторки.

Водночас ще один інсайдер зазначив, що Візерспун і Тот ще не подали на розлучення, тож продовжуватимуть працювати над тим, щоб усе ж зберегти шлюб.

Нагадаємо, Різ Візерспун і Джим Тот одружилися у 2011 році. У 2012-му у пари народився син Тенессі Джеймс. До цього зірка упродовж 9 років була заміжня за актором Раяном Філіппом, у них є двоє спільних дітей: 23-річна донька Ава Елізабет та 19-річний син Дікон Різ.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали