Fashion Talk: 15 питань Насті Побережній про улюблені бренди, колекції та власний стиль

Розмова з інфлюенсеркою

У нашій рубриці Fashion Talk ми ставимо блогеркам 15 запитань про їхній стиль, вподобані тренди й речі, які їх надихають. Сьогоднішньою героїнею стала фешн-інфлюенсерка та авторка Telegram-каналу FOUND by Nastia Poberezhna — Настя Побережна.

1. Свій стиль я асоціюю з міксом усіх цінових сегментів: дуже часто в одному образі поєднуються речі від українських брендів, мас-маркету, секонду й люксу. Такі поєднання мені здаються найцікавішими.

2. У цьому сезоні я особливо вподобала тренд на великі сумки. Люблю носити з собою книжку, ноутбук, величезний павербанк, а ще більше люблю, коли це все поміщається одночасно в сумку.

3. Найцінніша для мене річ у гардеробі — мої чоботи Chanel, які я купила на рісейл-платформі. Вони на пів розміру менші, ніж мені потрібно, але хіба хтось звертає на це увагу, коли мова йде про ідеальні чоботи.

4. Якщо доведеться обрати лише один аксесуар, то це точно будуть окуляри. Мені здається, важко знайти фото, де я була б без них.

5. Людина, стилем якої я щиро захоплююсь, — Leandra Cohen. Уже не один рік вона не перестає мене дивувати своїм підходом до складання образів! До того ж видно, наскільки вона органічно почувається у своїх інколи дивакуватих аутфітах, і це дуже надихає.

6. Моя ідеальна формула для образів — базові речі + цікаві аксесуари! Останнім часом полюбила, наприклад, червоне взуття. Воно завжди «витягує» навіть найпростіший лук.

7. Моє найголовніше табу в одязі — підробки на відомі бренди.

8. З українських брендів я особливо люблю DAFF і все, що вони створюють! Також дуже люблю CENC за стильний мінімалізм. Маю уже цілу колекцію взуття і сумок від Hvoya. Також обожнюю плетені сумки від Lovanbag. Цей список можна було б ще довго продовжувати, бо я щиро захоплююсь тим, що створюють наші бренди.

9. Якби я колекціонувала різні моделі однієї речі, то це був би тренч. Улюблений верхній одяг, маю уже немаленьку колекцію.

10. Найсумнівнішим модним трендом вважаю мікрошорти, які виглядають, як спідня білизна. На мій погляд, вони абсолютно не пристосовані до життя та використовуються інфлюенсерами лише для фото. Я люблю носибельні тренди й носибельні аутфіти. Образи виключно для фото й контенту — не про мене.

11. Серіал, який є для мене справжнім натхненням для створення образів, — «Sex and the City». Це банальна відповідь, але кожного разу образи героїнь відкриваються мені по-новому. До речі, під час останнього перегляду найбільше звертала увагу на образи Міранди — це просто неоціненне натхнення для образів в стилі office core.

12. Модний core/естетика/стиль, який мені особливо до душі, — eclectic grandpa! У мене і раніше були образи чи окремі речі в цьому стилі, але зараз це виокремили в окрему естетику, і я ще більше кайфую.

13. Якщо потрібно було б створити монохромний образ одного відтінку, то це був би чорний! Улюблений колір, який завжди доречний. 

14. Ідеї для своїх образів шукаю всюди! Люблю піддивлятись ідеї поєднання кольорів чи стильні прийоми на модних показах, в соцмережах і на вулицях.

15. Моя найголовніша модна покупка за останній час — ботильйони Tabi від Maison Margiela. Дуже давно їх хотіла — і нарешті вони в мене! Відчуваю, що це може стати початком колекції.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали