Земляні — найпрактичніші відтінки весни

Від хакі до коричневого

Палітра кольорів цієї весни наповнена великим розмаїттям тонів: від насиченого вишневого до ніжного небесно-блакитного. І серед них є ціла група відтінків, яким по праву можна віддати звання найпрактичніших у цьому сезоні, адже їх легко поєднувати між собою та з іншими кольорами. Це земляні відтінки, до яких ми відносимо як коричневі, так і зелені тони — від глибокого ґрунтового до сіруватого хакі. У весняно-літніх колекціях світових брендів їхніх варіацій було продемонстровано чимало. 

Miu Miu 

Miu Miu, Loewe, Saint Laurent, Roberto Cavalli, Paloma Wool і Hermès зробили акцент на насичених коричневих. Вони додали ці відтінки до коротких топів, класичних брюк, строгих костюмів із цупкими сорочками та елегантних суконь. Окрім цього, бренди поєднали одразу кілька трендів і обрали коричневий для напівпрозорих речей чи, до прикладу, одягу з драпіруванням. Різні тони зеленого натомість з’явилися в лінійках Dries Van Noten, Max Mara, Tom Ford, Victoria Beckham, Sacai та інших. Тут ми побачили як яскраві відтінки, так і більш приглушені. 

Усі ці кольори гармонійно поєднуються між собою, тому сміливо можемо обирати коричневий низ і верх хакі або ж навпаки. Також пам’ятаємо про просту формулу: якщо ми бачимо такі поєднання у природі, то, скоріш за все, вони цікаво виглядатимуть і в образах. Однак, звісно ж, подібні відтінки можна комбінувати і з базовими, і з контрастними яскравими кольорами. Наприклад, Dries Van Noten стилізував тьмяно-зелений піджак з акцентним блакитним клатчем, Givenchy показав лук з коричневою сукнею і сріблястою сумкою, а Sacai до темного костюма хакі додав оранжевий аксесуар.  

Експериментуйте із земляними відтінками та обирайте той, який найбільше підходитиме до вашого весняного гардероба.

Hermès

Tod`s

Supriya Lele

Victoria Beckham

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent

Roberto Cavalli

Max Mara

Paloma Wool

Dries Van Noten

Givenchy

Bottega Veneta

Paloma Wool

Sacai

Tom Ford

Tod`s


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали