Зебровий принт — тренд, що захопив модну індустрію цього літа

Заміна леопарду

Уже не секрет, що тваринні принти стали одним із найголовніших трендів цього сезону. Однак якщо навесні ми звертали більше уваги на леопардовий, то влітку в гардеробах модниць домінуватиме саме візерунок зебри.

Популярність принту ми могли побачити кілька днів тому на показі нової лінійки Симона Порт Жакмюса. Дизайнер додав зебровий практично на всі предмети гардероба: від силуетних пальт до об’ємних сумок розміру XXL та мюлів. У цій же колекції ми підглянули й цікаві стилізації: тут і total looks, що повністю складаються із подібного принту, і комбінації з яскравими відтінками — жовтим, червоним чи блакитним. 

Робимо висновок, що зебровий візерунок поєднується з речами практично будь-яких кольорів, які лише знайдуться у вашому гардеробі, на відміну від того ж леопардового, який не надто легко стилізувати. Так, завдяки чорно-білому забарвленню цей різновид тваринного принту стає одним із найуніверсальніших. Якщо бажаєте більш спокійного і мінімалістичного образу, додайте до зебри базові відтінки. А якщо ви не проти акцентних деталей, то створіть комбінації з кількох контрастних кольорів — до прикладу, червоного й рожевого. Перед нами розкривається чимало можливостей для експериментування й пошуку небанальних модних формул. 

Як завжди, більше стилізацій переглядаємо в образах Instagram-зірок та стрітстайл-модниць. 

@rosiehw

@sophiess

@vakhuulaa

@hannastefansson

@victorianordmark

@victorianordmark

@keziacook


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали