Які шкіряні штани ми носитимемо в новому сезоні

Приклади з подіуму та речі від українських брендів

Шкіряні штани — це така ж універсальна річ у нашому гардеробі, як і джинси або ж класичні брюки. Вони були модними в минулому, модні тепер, і, впевнені, що залишатимуться у тренді й у майбутньому, тому мати таку річ у своїй шафі точно необхідно. У цьому нас запевнили й світові бренди, продемонструвавши безліч різних варіацій шкіряних штанів у своїх весняних колекціях. 

Насправді шкіряні штани можуть послугувати як деталлю святкового образу для особливих моментів, так і елементом повсякденного вбрання, адже завдяки великому розмаїттю форм, кольорів і текстур ми можемо створювати абсолютно різні стилізації. Поєднати зі светрами у прохолодну погоду, шкіряними сорочками та жакетами або топами навесні та влітку. Прямого крою, кльош, baggy pants, із вирізами та зав’язками, базових кольорів або з тваринним принтом — моделей шкіряних штанів можна знайти безліч. Пропонуємо скомбінувати варіанти чорного кольору з сорочками та картатими піджаками, як показали в Celine, світлі — з білими блузами та яскравим взуттям, як у Fendi, або створити total шкіряні образи, які ми побачили у Ferragamo, Chanel чи Roberto Cavalli. Для повноти аутфіту можна також додати аксесуари: ремені з масивними пряжками та сумки різних форм і кольорів. 

Celine

Chanel

Stella McCartney

Louis Vuitton

Hermès

Alexander McQueen

Nina Ricci

Chloé

Ferragamo

Roberto Cavalli

Fendi

Серед речей українських брендів також знаходимо багато прикладів шкіряних штанів. Ми зібрали кілька варіантів, з якими ви можете створити цікаві луки.   

 • Cici Coco
  Cici Coco
 • Must Have
  Must Have
 • MY x MY
  MY x MY
 • CĖNC
  CĖNC
 • COOSH
  COOSH
 • One by One
  One by One
 • Cultnaked
  Cultnaked

 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали