Найбільш трендові окуляри 2023 року

Стильний вибір на щодень

Навряд чи для вас стане відкриттям, що мода не тільки циклічна, а й неймовірно чутлива до всіх соціальних процесів, які відбуваються довкола. І йдеться зараз не тільки про одяг, через який переважно ми і «комунікуємо» із зовнішнім світом. Це стосується й аксесуарів, які зазвичай розставляють головні акценти в таких модних висловлюваннях. Окуляри теж у прямому сенсі віддзеркалюють дух часу. Тож не дивно, що на зміну футуристичним моделям із кольоровими лінзами, масивним cat eye та всипаним камінням і ланцюгами оправам, популярним ще кілька місяців тому, приходить стримана класика, яка дозволяє зосередитися на головному — на собі. Саме такою вийшла нова колекція окулярів українського бренду Casta «Подумки», присвячена глибоким роздумам, щирим почуттям та персональному вибору.

Новий модельний ряд вийшов класично-стриманим, адже саме таким і є дух сьогодення. Оправи та окуляри лаконічні, зручні, зрозумілі, вони легко вписуються в образи різних стилів для різних сезонів. Попри весь мінімалізм у колекції значне місце відведено й кольору, який знайшов своє стильне відображення у різнобарвних завушниках (акцент, який делікатно підкреслить ваш характер чи настрій).

Ми розглянули колекцію «Подумки» і виділили три ключові тренди, на які вам слід звернути увагу, обираючи окуляри у 2023 році.

Простота форм

Справжня краса — в простоті. Так вважають дизайнери бренду Casta, і з цим погоджуємося ми. Перевірені часом моделі знову і знову повертаються до наших гардеробів, вкотре доводячи свою універсальність. Якщо ж ви не хочете зраджувати улюбленим формам, але прагнете якогось різноманіття, зробіть вибір на користь кольорових оправ замість чорних. Вони освіжать образ і стануть основою для майбутніх стилістичних експериментів.

Прозорі наміри

Глобальний тренд на прозорість дістався й оправ для окулярів. Чи не найпопулярнішою на сьогодні стала саме відсутність кольору. Такі окуляри виглядають абсолютно невагомими на вашому обличчі й наче символізують ваші прагнення до легкості. І, хоча прозорі моделі римуються з більшістю речей, найбільш вдалими все ж будуть комбінації на перетині стилів. Простежте, як непомітна (на перший погляд) деталь у різних поєднаннях теж «звучить» абсолютно по-різному.

Залізна витримка

Металева оправа завжди є маніфестом характеру. Адже з перших секунд заявляє про вашу схильність до практичного та зручного. Окуляри в металевій оправі (від панто до авіаторів) вдало комбінуються з верхнім одягом (як пальто, так і шкіряними куртками), але не втрачають актуальності й у сезон невагомих суконь і топів із джинсами. До того ж вони абсолютно агендерні й пасують як жінкам, так і чоловікам.

Трендові і зручні для щоденного використання окуляри (для читання, покращення зору, роботи за комп’ютером, сонцезахисні чи просто як стилістичий прийом), де оправи не піддаються корозії, а лінзи надійно зафіксовані, можна придбати на сайті Casta та на Instagram-сторінці бренду. Ходять чутки, що у цих окулярів є всі шанси стати вашими улюбленими.

 


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали