Найактуальніший аксесуар: із чим носити краватку в 2023-му

На щодень і для урочистих заходів

Цьогоріч офісний стиль став популярним як ніколи: на подіумах і streetstyle від Нью-Йорка до Парижа — ми бачили його всюди. Тож неможливо було не помітити, що стрімко зросла актуальність ще одного аксесуару, характерного для ділового гардероба, — краватки. Ми її бачили на знаменитостях, зокрема на Зендеї, та в колекціях світових брендів, серед яких Valentino, Christian Dior і Dolce&Gabbana.

На прикладі цих трьох гігантів індустрії пропонуємо вам розглянути, як носити краватку у 2023 році.

Christian Dior

Знаковою деталлю показу Dior осінь-зима — 2023 була «зім’ята» краватка, яка додавала образам у діловому стилі нотку розслабленості. Носити її бренд пропонує як у комбінації «білий верх — чорний низ» із білою сорочкою і чорною спідницею, які теж мають «зім’ятий» ефект, так і з повсякденним вбранням, зокрема зі світлими джинсами.

Щоб урізноманітнити звичайний офісний лук із білою сорочкою, чорною спідницею і краваткою, дизайнери додали лаковану дублянку з активною фактурою.

Для створення більш жіночного аутфіту Dior поєднував краватку зі шкіряною спідницею з флористичними візерунками. Квіти — ще один гарячий тренд сезону, тож актуальний образ вам гарантовано.

Dolce&Gabbana

На подіумі бренду можна було знайти не лише офісні луки, а й більш розкішні та вечірні. Серед них: із прозорими блузою і спідницею, з обтислим пальтом з акцентним хутряним коміром і з жакетом-бюстьє. Звісно, коли йдеться про образи з краватками, не можна не згадати брючні костюми, адже це вічна класика, що стане основою аутфіту на будь-який випадок.

Варто зауважити ще одну трендову деталь в образах із краваткою — рукавиці: актуальна у 2023 році річ, про яку не можна забувати з настанням весни.

Valentino

Час поговорити про справжнього амбасадора краваток у сезоні осінь-зима — 2023. Чи не кожен образ на показі Valentino був із цим аксесуаром, тож тут легко можна виділити головні варіанти поєднання.

Першими, звичайно, варто згадати білі сорочки — вони складали основу більшості луків і були фундаментом для подальшого нашарування. Далі, звісно, йдуть брючні костюми та костюми зі спідницями різної довжини: від міні до максі. З-поміж верхнього одягу найчастіше з’являлися жакети, зокрема й шкіряні, та пальта. Ще одна досить базова ідея — поверх сорочки з краваткою одягти об’ємний джемпер.

Краватка необов’язково має бути єдиним акцентом або трендовим елементом в образі. Актуальні сьогодні прозорі тканини, блискітки, стрази, вишивка і квіти додадуть аутфіту цікавого контрасту.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали