Модні міфи, в які час перестати вірити

До уваги фешіоніста

Як часто ви чули, що високим дівчатам не варто носити підбори, а невисоким — оверсайз? Або що чорний колір не можна поєднувати з коричневим? Тривалий час ці міфи жили у головах фешіоніста й обмежували їхні фантазію і творчість. Однак часи змінилися: у сучасній fashion-індустрії немає правил, кожен одягає що хоче й коли хоче, а дизайнери створюють часом дійсно дивовижні луки.

Сьогодні, щоб ви ще більше розкрили свої творчі бажання, ми розвіємо 6 модних міфів, у які час перестати вірити.

Одяг може лежати у шафі до наступного повернення у моду

Мода — циклічна, і це факт, адже сьогодні актуальними стали речі, які буквально кричать про 00-і роки: довжина міні, низька посадка, total денім, карго та безліч інших елементів. Однак варто вказати, що кожна з них увібрала в себе лише натхнення тієї епохи — дизайнери оновили крій, фасон, додали сучасні деталі. Тож переконання, що одяг може роками лежати у шафі аж доки не повернеться у моду — лише міф.

Стильний образ складається з усього трендового

Прагнення щодня одягатися, немов на streetstyle Паризького тижня моди, народило міф, що стильний образ складається виключно з трендових речей. Насправді ж такий формат вбрання підходить лише для зустрічі з вуличними фотографами. У реальному житті ви ризикуєте перевантажити образ і зробити його занадто складним, а як наслідок — вимушеним і нецікавим.

Ваш образ виглядатиме так само стильно, якщо ви одягнете щось класичне, як-от білу сорочку або вовняне двобортне пальто.

Невисокі жінки не можуть носити довжину максі

Сучасний fashion-світ не має правил, які стосувалися б росту чи фігури. Сьогодні фешіоніста переконані, що все вирішує стилізація. За правильних умов, дівчина будь-якого зросту створить стильний аутфіт зі спідницею чи сукнею будь-якої довжини. Для цього необхідно лише розставити акценти та підкреслити пропорції відповідно до власних цілей.

Не можна міксувати принти

Усі ми принаймні декілька разів чули, що не можна поєднувати різні принти в образі, особливо якщо йдеться про картатий і смугастий. Цей міф став настільки популярним, що навіть найбільш прогресивні фешіоніста й досі часом бояться одягати цей мікс. Насправді ж за правильної стилізації навіть 3 різні принти в одному аутфіті не перевантажать ваш образ, а зроблять його актуальним і гармонійним.

Сумка та взуття мають бути одного кольору

Найпростіший спосіб зробити образ менш завершеним і цікавим — підібрати взуття відповідно до сумки. Звісно, якщо мова йде про аутфіти, які поєднують декілька кольорів, різні принти, акценти тощо, тоді, можливо, саме цей ефект вам потрібен. Однак говорячи про стандартні образи на щодень, то тут варто обирати аксесуари різних кольорів.

Золото і срібло не можна поєднувати

Роки та модні сезони спливають, однак цей застарілий міф продовжує жити у наших головах та отруювати наші образи. Насправді поєднання золота і срібла лише підвищує завершеність аутфіту, робить його цікавішим і глибшим, та водночас розслабленим.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали