Мікротренд зими, який зробить ваші образи яскравішими

Його полюбили як дизайнери, так і фешіоніста

Світ моди циклічний, і, якщо нам довелося б порахувати, скільки разів ми змінювали своє ставлення до яскравих колготок в образах, ми, мабуть, не змогли б цього зробити. Та, як доводять осінньо-зимові колекції провідних модних брендів та виходи головних зірок стритстайлу, кольорові колготки повинні були колись повернутися, і, схоже, новий холодний сезон — ідеальний час для цього. Фешіоніста обирають як яскравий мінімалізм, роблячи ставку на однотонні колготки всіх кольорів райдуги, так і фантазійні варіації з принтами, мереживом та перлинами.

У той час як у наших гардеробах і надалі продовжують правити бал «тиха розкіш» та схожий на найпопулярніший тренд 2023 року стиль rich mom energy, яскраві колготки, які стають головним акцентом образу й привертають до себе максимум уваги, демонструють, наскільки полярними можуть бути тренди. А ще дозволяють базовим предметам гардероба заграти новими фарбами.

Що ж до образів з подіуму, ми бачили яскраві колготки в осінньо-зимових колекціях Coperni, Gucci, Miu Miu, Burberry, Dolce & Gabbana й не тільки. Абсолютна більшість дизайнерів зробили ставку на колготки червоного кольору (а фешіоніста дружно взяли з них приклад), проте на показах траплялися й інші кольори: наприклад, зелений  — у Miu Miu, синій  — у Burberry.

 • Dolce & Gabbana
  Dolce & Gabbana
 • Miu Miu
  Miu Miu
 • Coperni
  Coperni
 • Burberry
  Burberry
 • Gucci
  Gucci
 • Burberry
  Burberry
 • Gucci
  Gucci
 • Miu Miu
  Miu Miu

Тоді як на подіумі були представлені переважно тонкі прозорі колготки, в наших погодних реаліях варто обирати більш щільні варіанти, які захистять від мінусових температур, і стилізувати їх відповідно: з затишними светрами-сукнями, трикотажними сетами, довгими пуховиками, високими чоботами тощо.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали