Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»

Хіт сезону

Раніше ми писали про тренд під назвою «тиха розкіш», від якого всі були у захваті упродовж 2023 року. Головними референсами до визначення цього позачасового  стилю слугували образи в стилі Розі Гантінгтон-Вайтлі, Вікторії Бекхем та Гвінет Пелтроу, а також колекції таких модних брендів, як The Row, Loro Piana, Bottega Veneta і не тільки.

Та так само, як пори року змінюють одна одну, ми спостерігаємо за тим, як одні модні тренди поступово затьмарюють інші. Так, у новому сезону «тиха розкіш» поступається місцем стилю rich-mom energy, який хоч і не принципово відрізняється по суті, проте все ж має свій особливий шарм. Так, новий ефектний тренд передбачає такий самий стриманий (найчастіше — однотонний) одяг без логотипів, але, на відміну від «тихої розкоші», поєднує його з помітними аксесуарами: акцентними прикрасами, дорогими годинниками, великими сонцезахисними окулярами й місткими дизайнерськими сумками, які неможливо не помітити.

Анджеліна Джолі

Не обов`язково мати мільйони на банківському рахунку чи дітей, щоб одягатися як «багата мама». За допомогою кількох простих трюків ви можете просто підіграти цьому тренду. Прикидайтеся, поки не вийде. Якщо вже інвестувати в щось, то нехай це буде сумка, яка стане центральним елементом образу. Доповніть нею монохромний аутфіт з цілком повсякденних речей (наприклад, білих штанів та сорочки), додайте золоті прикраси — образ готовий.

Жизель Бюндхен

Якщо ви зупинили свій вибір на звичайних синіх джинсах, поєднуйте їх з піджаками а-ля піджаки на замовлення The Row. І ніколи не варто недооцінювати силу повністю чорного одягу з відповідними аксесуарами — «багаті матусі» наголошують на тому, що стиль криється в деталях, таких як розкішні сумки та класичні сонцезахисні окуляри.

Вікторія Бекхем

Прикладом для натхнення можуть слугувати образи таких знаменитостей, як Анджеліна Джолі, Вікторія Бекхем, Жизель Бюндхен та Кеті Голмс.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали