Масивні браслети — головний тренд 2022 року: 10 стильних варіантів

Не можна пропустити

У 2022 році неможливо уявити стильний образ без аксесуарів, що завершують його: чи то яскраві акценти, чи мінімалістичні форми. Саме правильний вибір прикрас перетворює образ на актуальний, яскравий та запам’ятовуваний. У новому сезоні головним ювелірним трендом стали масивні браслети, натхнені естетикою 60-х: вони вже встигли з’явитися у нових колекціях Bulgari та Balmain, а Зендая та Бейонсе їх приміряли. Не буде перебільшенням сказати, що без цього аксесуара в майбутньому сезоні не обійтися, тому саме час і нам поглянути на стильні варіанти великих браслетів.

У круїзній колекції Chanel 2021-2022 Віржині Віар пропонує нам звернути увагу як на широкі металеві браслети-манжети, так і на спіралеподібні форми, які можна носити не лише на зап’ясті, а й по всій довжині руки.

Chloè и Hermès віддають масивним браслетам головну роль у своїх образах, поєднуючи їх із короткими рукавами або рукавами 3/4.

Тоді як Fendi пропонує поєднувати їх з іншими аксесуарами, наприклад годинником.

Fendi

Який би спосіб ви не обрали, не забувайте експериментувати. А для того, щоб ваші експерименти були вдалими, ми зібрали найкращі приклади масивних браслетів у нашій добірці.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали