Рейтинг Lyst: найпопулярніші бренди та речі у 2023 році

Miu Miu втратив першу сходинку

Онлайн-ритейлер Lyst оприлюднив щорічний звіт із модними підсумками четвертого кварталу 2023-го, назвавши бренди та речі, які стали найпопулярнішими наприкінці попереднього року. 

Рейтинг найбажаніших брендів очолив Prada. Lyst відзначив, зокрема, публічну виставку Pradasphere II у Шанхаї, співпрацю з Axiom Space над місячними скафандрами NASA та рекламну кампанію з Маєю Гоук і Дамсоном Ідрісом. Miu Miu, який раніше займав чільну позицію у списку, тепер перемістився на друге місце. До визначних заходів бренду у цьому році віднесли Miu Miu Select у Нью-Йорку з Емілі Ратаковскі. Третю сходинку посів Loewe за лімітовану серію комбінезонів, один з яких вдягала Ріанна на Super Bowl. П’ятірку лідерів закрили Bottega Veneta й Moncler.

Prada SS24

До категорії брендів із найбільшим проривом у цьому році потрапили Victoria Beckham, Ralph Lauren та On, тоді як The Row уперше внесли до рейтингу, підкресливши зростання пошукових запитів аж на 93%. А все це завдяки сумці бренду Margaux, яка стала найпопулярнішою річчю четвертого кварталу 2023-го. Окрім цього, до рейтингу модних знахідок додали ремінь Victoria Beckham Frame, Miu Miu kitten heels, кросівки Adidas Country OG і лофери Prada.

Повний звіт Lyst за четвертий квартал 2023 року можна знайти за посиланням.

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали