Антитренди: аксесуари, які вам не знадобляться у новому сезоні

І чим їх замінити

Світ моди — непостійний. Тренди приходять і йдуть, деякі залишаються з нами надовго, а деякі втрачають актуальність через один сезон. Це стосується не лише одягу, а й аксесуарів, які легко можуть вивести ваш образ на новий рівень, або ж зіпсувати навіть найстильніший лук — все залежить лише від того, на які аксесуари ви робите ставку. В нашому сьогоднішньому матеріалі — аксесуари, про які варто забути (принаймні, у цьому сезоні) та стильні альтернативи від українських брендів, якими їх можна замінити.

Непомітні сережки

Тренд на лаконічність та мінімалізм має право на існування, проте в тому, що стосується прикрас, цього року його знову затьмарила модна тенденція, що передбачає максимальну помітність. Тож відкладіть на деякий час сережки-цвяхи та замініть їх більш трендовими варіантами. Так, наприклад, на подіуми тріумфально повернулися сережки-люстри — такі стануть центральним акцентом всього образу й перетворять навіть найбільш буденний набір базових речей на лук «на вихід». Серед інших ознак трендових сережок 2023-го року: незвичайні форми, масивність, подекуди навіть гіперболізована, та цікаві деталі.

Альтернатива:

Guzema Fine Jewelry

Чокери, як у 2000-х

Тренди 90-х та 2000-х час від часу роблять гучні камбеки, і чокери — не виняток. Однак зараз краще відмовитись від стандартних варіацій цієї прикраси — таких як, наприклад, оксамитовий чокер чи чокер-тату. Стильні альтернативи можна знайти в колекціях українських дизайнерів. Наші фаворити — ґердан «Незалежна» з колаборації Projector Foundation x SHYPELYK, який втілив у собі українські традиції в сучасному виконанні, та кольє ручної роботи з кристалами та перлами Litkovskaya.

Альтернатива:

Litkovskaya

Сумки з великою кількістю декору

Сумки з дуже помітними логотипами та великою кількістю декору давно поповнили ряди антитрендів. Натомість найвідоміші бренди представляють лаконічні сумки, роблячи акцент на незвичайні форми, текстури та преміальну якість матеріалів. Один з прикладів трендової сумки цього сезону — новий вірусний дизайн від Bottega Veneta, що виглядає як звичайний крафтовий пакет. Лаконічні стильні моделі, які, втім, зовсім не виглядають скучно, можна знайти й в асортименті українських брендів — зокрема, Kachorovska.

Альтернатива:

Kachorovska

Тонкі ланцюжки

Продовжуючи тенденцію помітності та акцентності, цього року варто забути про лаконічні ланцюжки на шию, натомість обравши масивні — такі, як на показах Proenza Schouler, Collina Strada і не тільки. А якщо й носити тонкі ланцюжки, то лише по декілька відразу, поєднуючи максимально різні та цікаві дизайни, експериментуючи з довжиною акцентними деталями.

Альтернатива:

Bevza

Пов`язки на голову

Пов`язки на голову в стилі пін-ап — доволі неоднозначний тренд, який цього року зовсім втратив свої позиції. Якщо хочете прикрасити зачіску, робіть ставку на стильні аксесуари для волосся, такі як шпильки, резинки, крабики тощо, або ж за бажання прикрасьте хвіст чи іншу зачіску шовковою хусткою.

Альтернатива:

GUNIA Project

Круглі сонцезахисні окуляри

Джон Леннон зробив цей аксесуар культовим, однак у наші дні він втратив свою актуальність. Щобільше, він не лише виглядає застаріло, а й спотворює пропорції обличчя. Якщо вам хочеться поностальгувати, робіть ставку на окуляри-авіатори, а якщо хочете виглядати максимально стильно, експериментуйте з cat eye, окулярами оверсайз, моделями з гострими кутами.

Альтернатива:

Blackwood


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали