Які прикраси ми носитимемо навесні 2023-го

Забудьте про мінімалізм

Якщо зазвичай весняний сезон був одою ніжності та лаконічності, то ця весна, навпаки, закликає до сміливості, зухвалості та помітності. Це стосується як одягу, де домінують прозорі тканини, екстремально коротка довжина та максимум оголеного тіла, так і прикрас, які мають бути в центрі уваги. На зміну мінімалістичним сережкам, тонким підвіскам та елегантним браслетам приходять багатоярусні сережки-люстри, товсті ланцюжки та гіперболізовано масивні прикраси. Детальніше про те, які саме прикраси домінуватимуть цієї весни, розповідаємо далі.

Диво-жінка

Цієї весни увага буде прикута не лише до шиї та вух, а й до наших рук, адже один із найгарячіших трендів — прикраси на руку в стилі принцеси Ксени чи Диво-жінки. (Не плутати із браслетами — на відміну від них найтрендовіші прикраси для рук цього сезону не спадають вільно на зап`ястя, а ніби обіймають вашу руку в будь-якому місці по всій довжині, де вам заманеться.) Пошукати натхнення можете на світлинах з показів Tory Burch та Kim Shui.

Tory Burch

Kim Shui

Сережки-люстри

Цього року сережки-люстри, що виглядають як справжній витвір мистецтва на вухах, тріумфально повернулися. Такі легко стануть центральним акцентом всього образу й одним порухом руки перевтілять навіть найбільш буденний набір базових речей на look «на вихід». Розкішні сережки-люстри, які кардинально контрастують з трендом минулих сезонів на лаконічність, можна було побачити на багатьох модних показах цього сезону, зокрема, Markarian і Ulla Johnson.

Ulla Johnson

Markarian

Масивні прикраси

Як ви вже могли зрозуміти з попередніх двох пунктів, цієї весни дизайнери пропонують нам забути про лаконічність та робити ставку на помітні прикраси, які легко виділять нас із натовпу. Якщо браслети, то такі, як у LaQuan Smith, якщо сережки, то такі, які перетягнуть на себе всю увагу, як у Tom Ford.

LaQuan Smith

Tom Ford

Товсті ланцюжки

Вишукані прикраси? Так, але не цієї весни! Продовжуючи тенденцію на масивність, товсті ланцюжки з`являлися на подіумі на показах Proenza Schouler, Collina Strada і не тільки. Тож, якщо шукаєте спосіб без особливих зусиль оживити свій весняний образ та зробити його більш стильним й зухвалим, обов`язково додайте помітні, масивні ланцюжки до свого арсеналу прикрас.

Proenza Schouler

Collina Strada

За матеріалами ELLE USA


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали