6 старомодних предметів гардероба, які повернулись у 2023 році

Рік грандіозних повернень

Кожен модний сезон несе нам нові тенденції, які швидко захоплюють подіуми та полиці наших шаф, не залишаючи шансів речам, які ще вчора були на піку популярності. Як-от колись дуже актуальні джинси skinny змінилися в гардеробах фешіоніста на baggy та карго. 

Однак безсумнівним лишається той факт, що мода циклічна. Вона постійно звертається до минулого, модернізує його та додає сучасні деталі. Зокрема, останні роки відзначилися поверненням стилю Y2K: укорочені топи, широкі джинси, сумки-багети, мікроспідниці, низька талія. Окрім цього, популярними стали й елементи, характерні для 2000-х та 2010-х років, зокрема Ugg. 

Сьогодні пропонуємо вам розглянути, які ще старомодні предмети гардероба повернулися у 2023 році. 

Фентезійні колготки 

Instagram: @mimiarr

Після багатьох років, коли колготки були виключно функціональним предметом, у 2023 році вони знову стають самостійним аксесуаром. Але тепер на них дедалі частіше з’являтимуться квіткові мотиви, візерунки, логотипи та інші види оздоблення. 

Вузькі штани 

Instagram: @symphonyofsilk

Після багатьох років широких і мішкуватих силуетів до нас знову повертаються вузькі штани. Вони вже встигли з’явитися на подіумах Coperni, Acne Studios, Zimmermann, Rotate та багатьох інших брендів, а також їх радо зустріли Instagram-фешіоніста. 

Гетри 

Instagram: @bellahadid

Завдяки популярній нині естетиці balletcore у наші гардероби повертаються гетри, які були популярні у 80-ті та 2000-і роки. Тепер вони стали ідеальним аксесуаром, який завершить ваші образи з сукнями та спідницями, балетками та кедами. 

Спідниця максі 

Instagram: @clairerose

Джинсова, шкіряна, шовкова, трикотажна — спідниця максі у всіх її можливих проявах є мастхевом. 

Сукня bustier 

Instagram: @venswifestyle

Сукня без бретелей, яку хтось волів би назавжди забути, несподівано повертається у 2023 році. Звісно вона змінилася на більш мінімалістичну та елегантну в довжині міді. 

Сумка карго 

Instagram: @carla_ginola

Сумки з великими кишенями повертаються до нас із 90-х та 2000-х, коли одним із найгарячіших трендів була сумка карго з деніму. Тепер разом зі штанами та спідницями вони знову займуть гідне місце на подіумах і в наших гардеробах. 

За матеріалом ELLE.FR


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали