5 ювелірних трендів з подіуму, які прикрасять ваші образи

Забудьте про лаконічні, мінімалістичні прикраси

Диявол у деталях, і в моді такою деталлю однозначно є трендові прикраси, які можуть моментально змінити настрій будь-якого образу. У нових колекціях чи не всіх найвідоміших світових брендів ми побачили тенденцію на акцентність у ювелірних виробах. Тож, складаючи святковий вішліст, обов’язково додайте до нього масивну каблучку, розкішні кафи й не тільки. На які ще прикраси варто звернути особливу увагу в цьому й не лише сезоні? Розповідаємо у нашому матеріалі.

Модні прикраси — 2023/24: тренди з подіуму

Акцентні каблучки

Скромність — це чудово, однак у тому, що стосується прикрас, дизайнери рекомендують на деякий час (принаймні на найближчі декілька сезонів) відмовитися від неї на користь сміливості та вау-ефекту. Як ми могли побачити у нових колекціях Fendi, Alexander McQueen, Givenchy, Dior тощо, наймодніші каблучки версії 2023/24 — ті, які неможливо не помітити. Це можуть бути варіанти з масивними коштовними каменями, як у Fendi, або ж фантазійні витвори мистецтва, як у Alexander McQueen.

Трендові каблучки 2024

Fendi

Які каблучки ми будемо носити у 2024 році

Givenchy

Масивні каблучки на подіумі 2023/24

Alexander McQueen

Перлини

Мабуть, найніжніший ювелірний тренд усіх часів, витончені перлини, повернувся — доведено брендом Ulla Johnson, який представив розкішне намисто з перлин неідеальної форми, та Gucci, який міксує casual-стиль з перлами. Перли різних форм та відтінків, інноваційні поєднання з іншими матеріалами та сміливий дизайн — бренди вплітають перли, які впродовж довгого часу вважалися доволі консервативним вибором, у сучасні композиції, створюючи вироби, які приваблюють молоду аудиторію.

Трендові прикраси 2024

Givenchy

Модне намисто з перлин 2024

Ulla Johnson

Трендові сережки з перлинами 2024

Gucci

Кафи

Тренд на помітність та акцентність, який простежується практично в усіх наймодніших прикрасах — 2023/24, не оминув і прикраси для вух. Якщо сережки, то люстри або ж асиметричні пари, про які ми говоритимемо далі. Якщо ж хочете додати до свого образу не просто прикрасу, а справжній артоб’єкт, доповніть свій ювелірний гардероб фантазійними кафами. На прикладі Valentino ми бачимо поєднання відразу двох трендів — одна з найпопулярніших прикрас сезону тут містить у собі перлину. А Tory Burch робить ставку на масивні камені, привертаючи до них усю увагу. Кафи володіють магією змінювати настрій навіть найбільш базового образу, тож обов’язково випробуйте її на собі.

Трендові кафи 2024

Valentino

Модні кафи на вуха 2024

Tory Burch

Прикраси для тіла

Каблучки, браслети, підвіски, сережки, кафи, прикраси для волосся — здавалося  б, цього достатньо для того, аби вважати свій арсенал прикрас повним. Однак нові колекції провідних модних брендів показали ще один об’єкт бажання та мастхев для всіх, хто хоче бути в тренді, — прикраси для тіла. Вони можуть бути як грандіозними, як у Schiaparelli (варіант на вихід та для особливих випадків), так і доволі базовими, як у Chloé та Etro.

Прикраси для тіла 2024

Schiaparelli

Ланцюжок на талію 2024

Etro

Трендові прикраси на тіло 2024

Chloé

Асиметрія

Разом із зайвою скромністю в тому, що стосується розміру прикрас, дизайнери радять відмовитися й від симетрії. Аби додати образу непередбачуваності та зухвалості, дизайнери рекомендують носити одночасно абсолютно різні сережки або взагалі ходити тільки з однією. Єдина умова — одна з них (або єдина, якщо ви обрали варіант з однією сережкою) повинна бути максимально акцентною.

Різні сережки тренд 2024

Etro

Асиметричні сережки 2024

Givenchy

Трендові сережки 2024 рік

Alexander McQueen


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали