Прикраси українських брендів, які варто обрати для святкування Різдва й Нового року

Поєднання елегантності та традицій 

Зимові колекції українських брендів сповнені прикрас з особливим символізмом. Дукачі, сережки з Вифлеємською зіркою, кулони у вигляді коника, талісмани та інші аксесуари вирізняються елегантністю, вишуканістю чи підкресленим мінімалізмом. Магію Різдва дарують прикраси від LUTIKI, самодостатність — сережки, персні та підвіска від Motrych Studio, а відданість традиціям — вироби від Tykho та «цвіте терен».

На які українські бренди варто звернути увагу напередодні зимових свят? ELLE зібрав прикраси, які вдало доповнять будь-який образ.  

Самодостатні прикраси від Motrych Studio

Нова колекція Motrych Studio — це елегантні аскетичні прикраси, в яких відчувається почерк і атмосфера бренду. Золота підвіска, створена вручну ювеліром, символізує безперервний розвиток та зрілість. Тендітні сережки є символом спокою та відпочинку. Ніжні персні складаються в нерозривне коло з трьох срібних елементів, які гармонійно поєднуються з масивним браслетом. Також до нової колекції Motrych Studio увійшли масивні кафи.

Українські традиції від Oksana Boriychuk

Нова колекція «Біле Різдво»  — про сяйво, зорі й магію Різдва. Вона складається з 12 виробів з особливими деталями — білий корал та керамічні намистини ручної роботи доповнюються геометричними лініями розпису, полірованими авторськими зґардами, дзвінкими шелестами й зірками. Особливою прикрасою колекції є розписаний дукач «Богородиця»,  обрамлений подільським бантом з інкрустованим цирконієм.

Талісман TRIP:TYCH

Брелок-талісман у формі абрикоса символізує зв’язок із внутрішньою дитиною. Прикрасу доповнило гравіювання-нагадування «open your eyes and chose your own world». Виріб виконаний з латуні без покриття — в процесі використання метал буде окислюватися та створювати свої особливі відмітки. 33% з продажу кожної прикраси піде на підтримку дітей з аутизмом, які отримують корекційні заняття в LEVCHYK SPECTRUM HUB від фонду Future for Ukraine.

Не ідеальне серце від Gush

«Ми самі не ідеальні, але тому всі різні, цікаві, унікальні»,  — каже український бренд Gush. Одна з його прикрас ручної роботи складається зі скріпки та серця. Скріпку можна носити окремо як самостійну сережку, а серце повісити на шнурок, щоб мати підвіску.

Сирний коник Tycho

У своїй новій колекції бренд Tycho презентував кулони у вигляді сирного коника. Срібні прикраси мають символічні назви на честь місяців, коли вони були готові, — Травня і Червня. Кулон-коник може бути на шнурочку або ланцюжку. Пакування теж символічне — тканинний мішечок, схожий на той, у якому вівчар, спустившись з гір, приносив сирних коників дружині та дітям.  

Атмосфера Різдва від LUTIKI та JUL

Український бренд JUL створив різдвяну колекцію одягу, центральним символом якої стала Вифлеємська зірка. Лінійку доповнили прикраси LUTIKI — сережки та подовжена підвіска з позолотою чи посрібленням.

Підвіска FRÉO

Перша колекція прикрас від бренду FRÉO — про пошук балансу між світом моди та природи. До лінійки увійшла підвіска Tree Bark, яка відтворює шматочок кори дерева. Для FRÉO вона символізує безпеку, стабільність та неперервний розвиток. Прикраси створені та оброблені українськими ювелірами вручну. Підвіски у двох розмірах доступні в латуні або сріблі на шовковому плетеному шнурку з наконечниками, які також повторюють форму кори дерева. Пакування для цієї колекції створили в колаборації з молодим україно-французьким брендом MODERE. Для його виготовлення використовували лише біорозкладні матеріали, а кожна коробка була створена вручну за технологією papier-mâché. 

Святковий настрій від «цвіте терен»

Над різдвяною колекцією  [ДРІМОТА]  бренд «цвіте терен» працював упродовж 5 місяців. У новій лінійці поєдналися керамічні деталі, створені старовинною технікою «молочіння», та прикраси, вкриті золотом чи платиною. Серед них — підвіска з зіркою (золотого або срібного кольору), суцільне кольє з зірками (кульки-кінцевики, зроблені зі срібла 925 проби у позолоті) та кольє з коником. Кожна прикраса має різдвяне пакування.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали