7 особливих суконь на зиму зі святкового дропу MY x MY

Зимова казка, згенерована штучним інтелектом

Український бренд жіночого одягу My x My представив кампейн святкового дропу, до створення якого вперше залучив штучний інтелект. Моделі з шумного Києва перенеслися до казкових льодяних печер та засніжених пустель, перетворившись на справжніх Снігових королев.  

До святкової колекції увійшли сукні в жіночній естетиці бренду, втіленої у приталених силуетах, драпіюванні, пір’ї та квітах. Команда MY x MY вірить, що найкрасивіші квіти розпускаються в холодний сезон, майстрині бренду довели це на прикладі фантастичних прикрас, виконаних вручну з екошкіри та оксамиту. Багатий вибір фактур дозволяє кожній жінці обрати сукню до свого характеру та уподобань: екошкіра, оксамит, атлас чи мереживо доповнять святковий гардероб.

Особливу увагу бренд звертає на сукню Glace, виконану з мʼякої еластичної тканини в анімалістичному принті, рясно всіяної лелітками, що відсилає до астрологічного звіра прийдешнього року — дракона. 

Окрім новинок до дропу увійшов справжній бестселер бренду — сукня Adelin у новому, по-справжньому зимовому, білому кольорі.

Сукня з фірмовим комірцем теж з’являється в абсолютно новому амплуа — виконаною з мереживної тканини.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали