ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

Zara запускає власну лінію косметики: більше 130 кольорів

Кожен знайде щось до смаку

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Зовсім скоро можна буде скласти образ з магазину Zara не лише з ніг до голови, а і від обличчя до педикюру. Бренд представить свою колекцію краси вже 12 травня.

В розробці косметичної прем’єри допомогла Дайан Кендал – відома візажистка, яка регулярно співпрацює з всесвітньовідомими моделями та зірками. Разом з брендом вони за 18 місяців створили якісну та свіжу лінію у мінімалістичній білій упаковці. «Коли Zara звернулись до мене, щоб очолити новий напрямок Zara Beauty, я побачила можливість зробити щось, чим зможуть користуватись усі. Zara завжди охоплювали різноманітну аудиторію, і я хотіла створити таке ж прекрасне бачення краси завдяки колекції, яка є доступною для всіх. Я справді пишаюся тим, що ми зробили: широкий спектр унікальних формул для очей, губ, обличчя та нігтів», – розповіла візажистка.

Коли Дайан каже про «широкий спектр», то вона зовсім не перебільшує. Не важливо, чи ви любите більш яскравий макіяж або прихильниця натурального. Колекція представляє понад 130 кольорів, шість продуктів для губ (матова помада, атласна помада, тонований бальзам, олія для губ та блиск для губ), шість відтінків палітр тіней, менші палітри на два кольори, чорна матова підводка для очей, бронзатор, палітри рум’ян, хайлайтер, 39 лаків для нігтів та шість кісточок для макіяжу – і це лише початок.

Zara не пропустили і екологічну значимість своєї косметики. Упаковка призначена для багаторазового використання та жоден продукт не тестувався на тваринах.

Окрім запуску в магазинах, бренд також додав нову функцію як на свій веб-сайт, так і в додаток, що дозволить потенційним клієнтам практично відтворити, як кожен продукт буде виглядати на очах, губах, обличчі та нігтів. Ціни варіюються від 7 до 26 доларів США .

Автор: Анастасія Яцина

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

7 улюблених бюджетних засобів зірок

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику