ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

КТО СТАЛ ПОБЕДИТЕЛЕМ INTERNATIONAL YOUNG...

СМОТРИМ: ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА С БЛЕЙК ЛАЙВЛИ И АННОЙ...

УКРАИНСКОЕ КИНО В ЛИЦАХ: ЮЛИЯ СИНЬКЕВИЧ

ДО СЛЕЗ: МЕГАН МАРКЛ НЕ СКРЫВАЛА ЧУВСТВ ПОСЛЕ...

З першого погляду: колекція Poustovit весна-літо 2016

Дитяча наївність, традиційні сукні-сорочки та особливі деталі у показі Лілії Пустовіт, котрий відкрив Ukrainian Fashion Week

Теги:

Шоу Poustovit, як і годиться, стало стартом 37-го за рахунком Ukrainian Fashion Week, і старт цей був більш, ніж потужний. Лілія Пустовіт показала надзвичайно сильну колекцію, в котрій знайшлось місце і знаковим для дизайнерки речам, і актуальним трендам. Так, у Пустовіт знову з’явились сукні-сорочки, тренчі, довгі стрічки-зав’язки на рукавах, флористичний та polka dot принти. Водночас, на показі Poustovit можна було побачити абсолютні тренди наступного сезону: об’ємні жакети з подовженими рукавами, деталі у вигляді бахроми та рюш, напівпрозорі мереживні сукні та навіть сукню з вирізом Х.

За словами самої дизайнерки, натхненням колекції стала дитяча наївність та простота, і це читається в багатьох деталях. Головними принтами колекції став горох та ромашки, більш простої квітки і не придумаєш, oversize жакети та плащі виглядали на ніжних сукнях, наче «з татового плеча», а уривки слів, виконані акуратним прописом нагадували про шкільні зошити. Не менш важливими стали і аксесуари в новій колекції Poustovit: сережка у вигляді хустинки з монограмою та золоті босоніжки з фатиновими шкарпетками, котрі своєю формою нагадують знову ж таки дитинство.

Список редакции: где купить украинских дизайнеров

Про Днепр, позитив и молодость: Лилия пустовит представила видео проекта Support

Fashion+Art: Poustovit в совместном проекте Elle Ukraine и UFW

Загрузка...