З переможцями до перемоги: «Ми однієї крові» оголошує про колаборацію з ФК «Шахтар»

Благодійність і рідкісна можливість

Весна — час для добрих починань, сюрпризів та корисних подарунків. Адже взаємодопомога та здатність приємно дивувати — типова риса українців, яка вразила весь світ ще минулого року. З цією метою легендарний футбольний клуб «Шахтар» та соціальний проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ об’єднали свої зусилля та продовжують рятувати життя наших військових і поранених цивільних, підтримувати вітчизняний бізнес, просувати патріотичний арт і розвивати культуру донорства в Україні. Партнери випустили спільну лімітовану колекцію благодійного мерчу для тих, хто вболіває за ФК «Шахтар» і перемогу України.

Благодійний дроп

Колекція була представлена в кілька етапів. Першими були презентовані ексклюзивні бомбери, а нещодавно світ побачили шапки, які можна самостійно кастомізувати, прикрасивши слоганами та висловами в дусі часу.

Втім, окрім запуску мерчу автори проєкту зроблять для його учасників дещо особливе — можливість особисто зустрітися з гравцями ФК «Шахтар». Серед усіх, хто замовить ексклюзивні бомбери до 26.03, буде обрано 3 переможців, які зможуть потрапити наприкінці березня на зустріч із футболістами клубу та особисто поспілкуватися, сфотографуватися або навіть побувати на тренуванні з гравцями видатної команди безпосередньо на їхній базі у Львові.

Благодійний дроп

Замовити бомбер можна на сторінках у соціальних мережах та на сайті соціального проєкту «Ми однієї крові», а також в офіційному онлайн фан-шопі ФК «Шахтар». Патріотичний мерч із символікою улюбленої команди показує, що до спільноти може приєднатися кожен і кожна, у кого в крові свобода та незалежність.

Половину вартості кожної замовленої речі ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA» та «Агенти крові» для доставляння компонентів крові в гарячі точки й закупівлі кровоспинних засобів тактичної медицини для військових і цивільних в гарячих точках України.

Благодійний дроп

Окрім того, місія соціальної ініціативи «Ми однієї крові» — популяризація донорства крові в Україні. Проєкт уже об’єднав майже 600 донорів, які дали шанс на одужання понад 1600 українцям, та невпинно нагадує про необхідність у постійній здачі крові. Це надважливо, коли нашим воїнам доводиться боротися за кожен метр української землі. І це збільшує потребу в донорській крові — необхідно створити такий запас, аби кожен, хто потребує, отримував її невідкладно.

Важливо, що в кожну річ вкладені не лише патріотичний заклик та соціальна складова, але й частинка турботи: доставляння коштом логістичного партнера проєкту — «Нова пошта» до будь-якого відділення чи поштомату в Україні.

За оновленнями та активним життям ініціативи «Ми однієї крові» зручно стежити в соціальних мережах та на офіційному сайті проєкту. Разом до перемоги!


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали