Якою буде нова коллекція ArtemKlimchuk

Історія про красу і Радянський Союз, якого ми ніколи не бачили.

Ось вже кілька місяців український дизайнер Артем Клімчук публікує у своєму Instagram кадри из радянських фильмів «Служебный роман», «Москва слезам не верит» и «Вокзал на двоих». Сьогодні дизайнер поділився з нами мудбордом, а також пресс-релізом до своєї нової коллекціїї, показ якої відбудеться 14 жовтня в приміщенні Національного центру Олександра Довженко. 

«Це історія про красу і людей, фантазійна утопія. Про Радянський Союз, якого ми ніколи не бачили і ніколи в ньому не жили. Який наше покоління сприймає скрізь призму радянських фільмів і фотографій. Це романтична замальовка про молодих спеціалістів, аспірантів та працівників НІІ і конструкторських бюро. Хіміків і статистиків, інженерів. Архітекторів. Про відрядження і відпустки. Про службові романи і домашні вечірки. Про квіти. Про любов та позитивні емоції. Про плівки. Про кінотеатри. Про спогади. Про світле майбутнє. Про віру. Про кохання» - йдеться у пресс-релізі. 


Нова тема логічно продовжує попередню. Нагадаємо, що свою минулу колекцію Артем присвятив українській естраді 80-х років, створивши серію знакових суконь. 

Редакція ELLE з нетерпінням чекає на показ ArtemKlimchuk.  


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы