Як носити традиційний орнамент на щодень: показує український бренд

Сила поколінь у новій капсулі 25 UNION

В історії та культурі України схований величезний потенціал і сила. Ними просякнуте все національне: традиційний одяг, орнамент, мистецтво, ремесла, вишивання тощо. Вони зберігалися століттями, переходили з покоління у покоління — від батьків до дітей. У наш час особливо важливо віднаходити та відроджувати цю давню енергію предків, яка живе у кожному з нас. Саме тому, відповідаючи на виклики буремного сьогодення, український бренд 25 UNION вирішив створити колекцію, яка б містила у собі цей сакральний зміст, відображала душу народу та презентувала Україну у світі. 

Перша капсула ексклюзивного дропу «Сила поколінь» викликала неабияку зацікавленість серед українок, тож сьогодні 25 UNION презентує другу капсулу, яка отримала назву «Промінь життя». Класичні елементи української національної вишивки знайшли нове прочитання у легких актуальних образах, які можна інтегрувати у свій повсякденний гардероб, а також одягати для тематичних подій. У весняно-літній колекції бренд розширив кольорову гаму, додавши помаранчевий, а також подарував речам нове оздоблення — бахрому — деталь, надзвичайно актуальну цього сезону. 

Капсула «Сила поколінь: Промінь життя» транслює українську історію та цінності через комплекти з топами, фартухами, кардиганами, штанами, спідницями та шортами, а також сукню. Речі з сетів можна носити як разом, так і окремо, створюючи ще більше поєднань на всі випадки життя. 

Елегантна комбінація зі штанами та фартухом — витончений варіант весняно-літнього образу на щодень. Вільний крій штанів не турбуватиме у літню спеку, натомість надаватиме комфорту. Не менш стильним є костюм із топом і спідницею, оздоблений візерунками та бахромою, що представлений у трьох кольорах і двох  варіантах. Тоді як аутфіт зі спідницею міді виглядає стриманіше, з довжиною міні — більш виразно і яскраво. 

Без уваги не можна залишити й сукню довжини міні з V-подібним вирізом. Виконана з актуального та абсолютно базового трикотажу, модель є універсальною для довгих прогулянок квітучим містом, зокрема у поєднанні з білими кедами та курткою з деніму, для побачень із коханим або собою — з мюлями та кардиганом або для робочого дня — з балетками, жакетом і місткою сумкою. 

Українські традиційні візерунки на одязі з колекції бренду 25 UNION стануть незамінною частиною вашого стилю. Якщо ви не надто сміливі, щоб будувати образ довкола орнаменту — зробіть його акцентом, поєднавши, наприклад, оздоблений кардиган або топ із джинсами або класичними штанами. 

Орнаменти на предметах колекції мають не лише естетичне, а й символічне значення — вони уособлюють жіночу природу, материнство та захист. Автентичні візерунки української вишивки, натхнені силою і духом предків, стануть вашим оберегом. 

Капсула «Сила поколінь: Промінь життя» створена для того, щоб підкреслити красу та унікальність української культури. Речі з ексклюзивного дропу здатні не лише додати унікальності вашому гардеробу, а й допомогти відчути зв’язок із предками та нашою історією, адже саме це додає сьогодні сил.

Команда: 

Фотограф — Даніл Кайстро
Модель — Каріна Алексеєнко
Стилістка — Анастасія Яценко
Стилістка-модельєрка — Марина Мартинець
Makeup / hairstyle — Валентина Галай


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали