Відкриття сезону: українська модель підкорює світові подіуми

Визначне досягнення

Тиждень моди в Парижі завершився, а разом з ним — модний місяць сезону осінь-зима 2023. Цей найдовший і найнасиченіший тиждень був не тільки багатим на ефектні перформанси та дивовижні деталі, але і найдорожчим.

Дарія Кравець вже не перший рік дивує своїми досягненнями. Дівчина виходила на Тижнях моди в Україні, а цього разу вона представляла дизайнерів для американської платформи Flying Solo на Паризькому тижні моди.

Дарія Кравець

«Я завжди мріяла відкривати показ на Тижні моди в Парижі, адже це модна столиця світу! Коли мені запропонували це, я, звичайно ж, без зайвих роздумів погодилася! Цей рік був дуже складним для мене та всіх українців, а можливість представити свою країну на міжнародному рівні — це саме те, що мені було потрібно зараз», — розповідає Дарія.

У цьому сезоні Flying Solo представили стильні образи, що відбивають свіжі ідеї та натхнення мегаполіса. Кожен образ був наповнений особливою енергетикою завдяки роботі стиліста Аліни Коцюбки.

Кутюрна вечірня сукня від дизайнера Luciania Lavish Couture ідеально підкреслює фігуру, додаючи елегантності класичним вигинам. Сукня драпірована нестандартною спідницею і доповнена ажурними рукавами, але головною родзинкою образу є тоненький капелюшок з бісеру.

Дарія Кравець

Класична біла чоловіча сорочка надихнула дизайнера Panavaj Bya на створення провокаційної вечірньої сукні з консервативним верхом.

Останній образ — червона вечірня сукня Pinkselftie з накидкою у тон.

Дарія Кравець

Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали