Вибір родини Джонсонів: знайомимося з новим британським маркетплейсом, заснованим українкою

Знай наших!

Маркетплейс UFD (Ukrainian Fashion Department) підкорює серця британців. Днями сама Керрі Джонсон, дружина експрем`єр-міністра Бориса Джонсона, обрала на платформі вишукані речі для свого будинку.

За словами засновниці платформи UFD Катерини Платунової, яка встигла побувати в гостях у пані Джонсон та особисто доставити їй замовлення, дружина Бориса Джонсона дуже тепло зустріла гостей. Вона вразила Катерину своєю підтримкою українських брендів та захопилася красою і якістю товарів, які представлені на платформі.

База платформи UFD складається з восьми найкращих українських модних брендів (Gasanova, Omelia, Nadya Dzyak, Oliz, Gudu, Gunia, The Coat, Damn Jewelry та Kmily) і доступна в Лондоні та для доставляння у Велику Британію. 

Катерина Платунова — українська юристка, яка народилася у Донецькій області. Після повномасштабного вторгнення переїхала до Великої Британії з двома доньками. Вона вирішила кардинально змінити сферу своєї діяльності й увійти у світ fashion. До цього декілька років Катерина виступала продюсером своїх дітей, які брали участь у зніманнях українських фільмів та серіалів.

www.ufd.london

Instagram: @ufd.london


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Як стильно утеплитися на зиму: секрети скандинавських it-girls...


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Читайте також
Популярні матеріали