Великодня колекція ювелірних прикрас від британського дому Fabergé, які ви будете носити цілий рік

Вигідна інвестиція у вашу скриньку для прикрас

Коли ще, як не весною, звернути увагу на розкішні прикраси? Тим більше якщо є такий чудовий привід від ювелірного дому Fabergé напередодні Великодня. Свято однозначно обіцяє бути яскравим завдяки новим неоновим доповненням Fabergé до колекції Essence, які будуть представлені так вчасно, щоб оживити весняний гардероб в сезоні нових починань.

FABERGÉ

Нові моделі Essence Neon втілюють етос дому Fabergé «Життя в кольорі» та нададуть образу яскравості, а ще вони ідеально поєднуються і стилізуються з іншими прикрасами в колекціях Fabergé, щоб створювати сміливі та барвисті statement-образи.

FABERGÉ

Підвіси з 18-каратного рожевого золота виконані в електричних відтінках рожевого, лаймово-зеленого, оранжевого, жовтого та синього лаку. До речі, лак є ідеальним матеріалом для створення флуоресцентного відтінку — без обмежень у комбінаціях кольорів, які можна застосувати, творча команда Fabergé витратила багато місяців на розробку ідеальних неонових відтінків для колекції, удосконалюючи палітри кольорів, поки не досягла вдалого поєднання.

FABERGÉ

Клієнти також можуть проявити креативність з індивідуальними послугами у Fabergé, розробивши персональний кулон з яйцем в кольорі на свій вибір. Наразі вони доступні в п’яти кольорах і двох розмірах, покупцям пропонується поєднувати ці грайливі підвіски, щоб створити сміливий і сучасний образ. Підвіси доступні у розмірі 18 мм з блискучим діамантовим поясом та 22 мм з діамантовим вушком. Ці нові підвіски ідеально підходять для носіння разом із контрастними кольорами або окремо, щоб додати яскравості у повсякденність.

FABERGÉ

Дотримуючись своєї схильності до сюрпризів, в основі кожної підвіски Fabergé використовує мозамбікські рубіни Gemfields, що випромінюють додатковий колір під час носіння. Gemfields відповідально видобуває кольорові дорогоцінні камені з найкращих родовищ у світі та продає їх, одночасно гарантуючи, що дорогоцінні камені приносять користь якомога більшій кількості людей. З великою повагою до природного світу і спільнот, що його населяють, Gemfields вважає, що ті, хто видобувають дорогоцінне каміння, повинні робити це прозоро, легітимно і чесно.

FABERGÉ

Колекція Essence Neon вже доступна в бутику Fabergé в Києві за адресою: вул. Архітектора Городецького, 17/1.


Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали