«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

Велична краса: огляд колекції Lake ss17

Соломія Шваб про одну з найочікуваніших колекцій сезону

Фото: Ukrainian Fashion Week

Lake - більше, ніж визнаний бренд серед всіх, з ким асоціюється ім’я UFW. Щоразу його покази викликають ажіотаж серед професійного середовища, і навіть серед простих поціновувачів моди. Щосезону вони вражають витриманою елегантністю, простотою і розкішшю водночас. Кожного разу цим жінкам вдається створювати щось особливе, але очікування напередодні цього показу мало різний настрій: «чи зуміє Кононова без Каменської витримати лінію бренду», «як Рябоконь доповнить команду творців», «чи не вдарять зміни в колективі на результативність» і так далі.

Насправді те, що Каменська ступила на іншу доріжку декого лякало і тому цей показ був ще очікуванішим, ніж зазвичай. Після минулого сезону, коли Lake змусив своїх гостей підніматися на 8-ий поверх недоремонтованого ЦУМу пішки, всі були готові до сюрпризів. І дівчата не підвели - локацією обраний Національний художній музей України. Атмосфера в цьому місці межує із сакральною, вона надихає і наповнює настільки сильно, наскільки картини Дмитра Молдавана «Джерело» і «Оленя» надихнули Олесю і Настю на створення колекції SS17. Відповідно, дизайнерки доповнили свій звичний формат принтами тигрів, вовків і оленів, відтворених у примітивізмі.

На щастя, зміни не стали дуже кардинальними, і ми знову побачили сукні-халати із оксамитовими і шовковими шарфами, а поруч із ними лляні костюми, декоровані тім же оксамитом і жаккардовими кантами. Нове дихання отримали пояси-корсети, за якими Lake стає все впізнаванішим і неперевершені аксесуари, виконані з допомогою теплої і холодної емалі. Приємними барвами заграли і поясні сумки, виконані у строгому мінімалізмі з м’ягкої шкіри.

Нарешті естетика бренду набула більшої комерційності (в даному випадку це справді добре), що дало можливість представити одяг, пошитий із по-справжньому дорогих тканин. Тепер досконалість його вигляду незаперечна. Сьогодні Кононова і Рябоконь діють в ідеальному тандемі, проектують свій бізнес на роки вперед і серйозно ставляться до того, що роблять. Після показу колекції SS17 всі можуть спокійно видихнути. Адже якщо Lake вже на початку свого довгого шляху досяг такого рівня, то все «іде по плану».