«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

КОРОЛЕВСКИЙ СТИЛЬ: 20 ВЕЩЕЙ КАК У МЕГАН МАРКЛ...

«Я ЛЮБЛЮ ОБНИМАТЬСЯ. ЕСЛИ БЫ Я БЫЛА ОСЬМИНОГОМ, Я...

Лісова царівна: огляд колекції ELENAREVA ss17

Соломія Шваб про невагомість, жіночність та мистецтво у новій колекції Олени Реви 

Фото: Ukrainian Fashion Week

Четвертий день українського тижня моди почався по-справжньому казково. Національна академія мистецтв України зустріла гостей показу ELENAREVA колонами і статуями, які наповнилися лісовими мотивами завдяки рослинним декораціям по всьому подіуму. Схожа атмосфера була повністю відтворена у всьому, що представив бренд цього сезону.


Моделі нагадували скоріше мавок, аніж простих манекенниць. Такий посил своїм першим виходом забезпечила неперевершена Юлія Лобова, в якій дуже органічно поєднується зовнішня краса і внутрішнє сяйво. Кожна наступна «героїня» цього дійства доповнювала заданий настрій своєю легкістю і мужністю водночас. Напівпрозорий фатин та органза змінювався маскулінними брюками, масивними жакетами і старанно затягнутою талією. Окрім того, доречними виглядали і шовкові сукні на тонких бретелях, оксамитові халати, туфлі-мюлі, лофери, шкарпетки, покриті масивними кристалами і круглі сумки. 

Юлія Лобова

До деталей дизайнерка підійшла із не меншою відповідальністю. Не зраджуючи своїй любові до українських художників, цього разу вона обрала творчість Анатолія Бєлова. Він розробив принти у тій самій лісовій тематиці, які доповнювали напівпрозорий фатин і здалеку створювали ефект хаотично розписаної ручки. Броші довершили лісову тематику, бо нагадували гілочки дерев, виконані у сріблі. 
Кольорова гама мала суттєві обмеження, на відміну від всіх попередніх показів цього сезону. Вибір Реви зупинився на чорному, білому і на декількох відтінках блакитного, поруч із пудовим.  


Вся ця історія виглядала дуже цілісно і загадково водночас. Мікс природніх мотивів, малюнків Бєлова, ніжно-агресивної жіночності і довершеного одягу подарувала гостям показу справжню «Лісову пісню» сьогоднішнього дня. Зачарувавшись романтикою дійства, після показу гості не шкодували власного часу, роздивляючись декорації, обговорюючи побачене і забуваючи про все, що чекало їх за межами казки.