Український бренд Kachorovska презентує нову колекцію взуття

«Тому що ти особлива»

Взуттєвий бренд Kachorovska починає новий сезон з Pre-Fall колекції Crystallization. Взуття та аксесуари прикрашені кристалами Swarovski, а також виконані з сатину та інших матеріалів, які чудово пасуватимуть для особливих подій і повсякденного життя на випадок, коли хочеться відчувати себе піднесено без причин на це. 

Kachorovska

Ця колекція є продовженням дослідження внутрішнього світу героїні бренду, яка починає викристалізовувати та розуміти себе. Вона усвідомлює свою сексуальність, але не бажає відповідати очікуванням та стандартам соціуму, тому дозволяє собі вдягати яскраве взуття, прикрашене кристалами, не тільки на вечірні події, але й вдень у парі зі спортивним костюмом. 

У колекції будуть представлені туфлі Jerry у білому, молочному, блакитному, рожевому, червоному та чорному відтінках, червоні та чорні сатинові балетки Brigitte з кристальними пряжками, босоніжки Whitney у бежевому, рожевому та чорному відтінках. Усе взуття виготовлено з підошвою з натуральної шкіри, що підкреслює особливість кожної пари. 

Kachorovska

Перевагою взуття з цієї колекції є надзвичайно зручні та стійкі підбори у туфлях Jerry. Завдяки їхній формі навіть з висотою 9 сантиметрів у взутті можна комфортно ходити тривалий час без відчуття втоми.

Крім цього, у колекцію додано сумку Selma, виконану з чорного сатину, прикрашеного кристалами Swarovski. Цей аксесуар стане чудовим доповненням до будь-якого образу безвідносно нагоди, часу доби чи дрес-коду.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали