Український бренд Kachorovska представив літню колекцію взуття

Для яскравого настрою

Бренд Kachorovska презентував нову літню колекцію взуття, аксесуарів та одягу, присвячену темі Staycation. Це поняття популярне у світі й підкреслює, що зовсім не обовʼязково кудись їхати, щоб відпочити та відчути літо.

Організувати відпустку у межах власного міста або країни легко, піднявши собі настрій новою парою босоніжок, легкою сукнею з яскравим принтом, а також номером у готелі, де можна забути про рутину і турботи хоча б на декілька днів. 

Kachorovska

Героїня бренду продовжує власне дослідження ролей жінки у сучасному світі. Вона прагне знайти себе, а не піддаватись впливу оточення, тому дарує собі цей відпочинок і занурюється під воду, щоб відновитись, сповнитись ідей та змити всі установки соціуму. Крім того, вперше у рекламному кампейні Kachorovska зʼявився чоловік, що супроводжує героїню кампейну у всіх її літніх пригодах. Адже літо подарує нові відчуття!

Колекція літо 2023 побудована на комбінації яскравих відтінків небесно-блакитного, стиглого помаранчевого та ніжно-рожевого, що підкреслюють красу нових босоніжок на танкетці, а також босоніжок kitten heel з висотою підбору 5 см. Окремим акцентом у колекції стали ковбойки, виконані у лакованій шкірі насиченого рожевого та помаранчевого відтінків.

Доповнюють взуття класичні сумки Kachorovska Erna, Drew та Saddle в нових літніх кольорах ванільного та фісташкового морозива, а також нові сітчасті шопери зі шкіряними деталями у помаранчевому та гранатовому кольорі.

А щоб літній настрій відчувався повною мірою, взуття та сумки підкреслять лаконічні костюми з деніму, шовкові сукні з круглим вирізом на спині та боді з оригінальними контрастними бретельками. Колекція одягу гармонійно поєднується з аксесуарами кольоровою гамою та принтами на тканині.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали