Бренд Indposhiv створив форму для національної збірної України з футболу на Євро-2024

Форма для переможців

Indposhiv — український бренд чоловічого класичного bespoke одягу з понад 15-річним досвідом роботи. Після того, як у березні бренд створив костюм для Мстислава Чернова на церемонію Оскар, перед компанією постала нова важлива задача — створити форму, в якій гравці національної збірної з футболу будуть їздити на матчі чемпіонату Євро 2024.

«Для нас було великою честю пошити форму для національної збірної, яка буде представляти нашу країну на чемпіонаті. В той же час, скажу чесно, що це одне з найскладніших замовлень, яке нам довелось реалізувати. Навіть шити костюми для президента легше, ніж для футболістів! Основний челендж полягав у максимально стислих термінах і відсутності мірок наших гравців. Тому довелося акумулювати весь наш 15-й досвід і створювати лекала розмірів лише знаючи зріст і вагу», — розповідає Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv.

Були й технічні побажання щодо тканини і крою.

«Ця форма повинна бути зручною, з тканини, яка мінімально мнеться та в якій буде комфортно грати, враховуючи сезон. Тож ми об’єднали всі наші сили та зв’язки, щоб знайти саме те, що потрібно», — зазначила Катерина Возіанова.


До комплекту casual форми входить легкий синій бомбер і біла футболка з логотипом Української асоціації футболу, а також світло-сірі брюки класичного крою.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали