Український бренд Delegan представив нову осінньо-зимову колекцію

Символ сили та підтримки

Український бренд жіночого одягу Delegan представляє нову осінньо-зимову колекцію — історію, що є втіленням глибоких традицій, де вишита троянда виступає не тільки як символ краси та жіночності, а і як символ мужності, опору та незламної віри у перемогу.

Використовуючи природні тканини та автентичні техніки вишивки, Delegan знову об`єднує минуле з сучасністю, демонструючи, що в нашому швидкоплинному світі існують вічні цінності. Ця колекція стає мостом між поколіннями, нагадуючи нам про силу жіночої солідарності та потенціалу, який ми несемо в собі.

Delegan

Гаптовані шовковою ниткою троянди як обереги символізують не тільки національну ідентичність, а й нерозривний зв`язок між жінками та їхнє об`єднання. Через ручну працю бренд розповідає історії про дружбу, вірність і силу спільного духу.

«Ми віримо, що кожна жінка, примірявши нову колекцію, відчуватиме підтримку жіночої спільноти. Гаптована "Троянда" — це не просто оздоблення. Це символ сили та віри, що ми разом зможемо побороти будь-які виклики», — коментує Оксана Делеган, засновниця та креативна директорка бренду.

Delegan

Оксамитові жакети та спідниці, прикрашені детальною вишивкою, стають яскравим акцентом колекції. Ця тканина завжди асоціювалася з вишуканістю. В минулому, коли технології виготовлення були менш доступними, оксамитові предмети гардероба були настільки цінними, що передавалися як справжні реліквії з покоління в покоління.

Бренд Delegan незмінно дотримується архітектурного крою, впроваджуючи його у дизайн суконь, сорочок та блуз, використовуючи глибокі та насичені відтінки бежевого, брунатного та чорного кольорів, які підкреслюють шляхетність колекції.

Delegan пропонує жінкам одяг, який об`єднує традиції української культури з сучасними тенденціями світової моди. Нова колекція — це діалог з жінками,  відповідь на їхні потреби, мрії та амбіції.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали